Wróć do spisu Nowości rynkowe

LaciBios femina: Zdrowie intymne w kapsułce

Doustne probiotyki ginekologiczne przynoszą wymierne korzyści dla zdrowia intymnego kobiety. Optymalizują funkcję komórek układu immunologicznego, odpowiadają za utrzymanie kwaśnego odczynu wydzieliny pochwowej, produkcję nadtlenku wodoru oraz bakteriocyn. Nawet długotrwałe stosowanie profilaktyczne bakterii probiotycznych nie niesie za sobą działań ubocznych, ryzyka przedawkowania czy powikłań zdrowotnych nieodłącznie związanych z leczeniem.
LaciBios femina: Zdrowie intymne w kapsułce

Antybiotyki są niezwykle skuteczne w walce z chorobami zakaźnymi, lekarze powinni jednak pamiętać i nie lekceważyć ich destrukcyjnego wpływu na florę bakteryjną całego organizmu. Włączenie do terapii doustnych probiotyków ginekologicznych z pewnością umożliwi pacjentce szybki powrót do zdrowia bez narażania jej na ryzyko pojawienia się uciążliwych dolegliwości w intymnych rejonach ciała. Daje to podstawy do zastosowania doustnych probiotyków ginekologicznych jako elementu uzupełniającego terapię tradycyjnymi lekami przeciwgrzybicznymi czy przeciwbakteryjnymi. Co więcej, regularne stosowanie doustnych probiotyków ginekologicznych już po zakończeniu właściwej antybiotykoterapii, ma na celu uzyskanie długotrwałego wyleczenia i/lub zmniejszenie częstości nawrotów infekcji w obrębie pochwy czy cewki moczowej.

LaciBios femina – wyjątkowy, pierwszy na polskim rynku doustny probiotyk ginekologiczny dbający o zdrowie intymne nowoczesnej kobiety. Zawiera kompozycję 2 starannie dobranych, o naukowo udokumentowanym działaniu szczepów bakterii probiotycznych o prozdrowotnym działaniu na florę bakteryjną układu moczowo-płciowego. Skutecznie i nowocześnie wzmacnia, odbudowuje i chroni naturalną mikroflorę dróg płciowych kobiety. Nieodzowny przy: antybiotykoterapii, w trakcie stosowania antykoncepcji, w okresie ciąży i karmienia piersią a także podczas wyjazdów i korzystania z basenu.

LaciBios femina – skuteczność, komfort i wygoda zamknięte w małej kapsułce.

Producent: ASA Sp. z o.o.

Cena: ok. 21 zł

 • Oceń artykuł:
  Wszystkich ocen: 144

Komentarze

 • PopielatySzafir, 2015-01-31 22:23
  PopielatySzafir
  Łykam probiotyk lacibios femina od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolona :) Wcześniej miałam bardzo duży problem z nawracającymi infekcjami intymnymi, mimo leczenia i stałej kontroli u ginekologa. W końcu mama kupiła mi lacibios, bo sama go stosowała i poprawił jej nawilżenia pochwy podczas menopauzy. Zaczęłam go codziennie stosować i efekty są rewelacyjne. Ocena stopnia czystości pochwy wychodzi mi na I, więc czego więcej chcieć ;)
  Zgłoś
 • dziubeek92, 2012-01-02 13:55
  dziubeek92
  Kupuje te tabletki w celu profilaktycznym .Przy tabletkach anty często łapała mnie grzybica poza tym suchość pochwy . odkąd je biore nic mi się nie dzieje . Gdy się wyleczyłam z grzybicy zaczełam brać 1 tabletke na tydzien/dwa . Jedna paczka starcza mi na około 3-5 mies:):brzydal:
  Zgłoś
 • dziubeek92, 2012-01-02 13:48
  dziubeek92
  Te tabletki sa bez recepty - ja kupuje je w promocji za Około 15-18zł:jupi:
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij