Wróć do spisu Poczytaj

Ania Przybylska poleca Bio Silicę

Anna Przybylska zgodziła się być twarzą wysokiej jakości preparatu wspomagającego kondycję włosów, skóry i paznokci – Bio Silica. Gwiazda znana jest z tego, że uważnie dobiera polecane przez siebie produkty. Dlaczego zdecydowała się promować właśnie ten preparat?

Chyba każda z Nas narzekała kiedyś na kondycję swoich włosów, paznokci i skóry, które wraz z upływem lat niestety tracą swój urok. W pierwszej kolejności staramy się ratować włosy stosując odpowiednie szampony. Kupujemy również różne lakiery i odżywki do paznokci oraz gamę kremów wspomagających kondycję skóry. Niewiele z nas zdaje sobie jednak sprawę, że w dużej mierze problemy dermatologiczne są związane z zaburzeniami funkcjonowania całego organizmu, dlatego warto przyjrzeć się bliżej swojemu stylowi życia i zainteresować się odżywianiem organizmu od wewnątrz. W codziennym pędzie życia zapominamy o odpowiednim odżywianiu się, które jest w dużym stopniu odpowiedzialne za kondycje i wygląd naszych włosów, skóry oraz paznokci. Zgubny wpływ na urodę ma żywność wysokoprzetworzona z syntetycznymi dodatkami smakowymi, zapachowymi i konserwującymi. Przykładem może być tutaj żywność typu fast food. Jednym z najprostszych sposobów na poprawienie naszego wyglądu jest więc dbałość o dostarczanie naszemu organizmowi odpowiednich składników wpływających na zdrowie włosów, skóry oraz paznokci.

Bio Silica - dla zdrowych włosów, skóry i paznokci

Bio Silica
Niezwykle kompleksowym preparatem wzmacniającym włosy, skórę i paznokcie jest Bio Silica – preparat, który w krótkim czasie spowodował prawdziwą rewolucję wśród dostępnych w aptekach preparatów urodowych. Za stosunkowo przystępną cenę otrzymujemy w nim kompozycję aż 19 wysokiej jakości, wzajemnie uzupełniających się składników.

Istotnymi cechami preparatu są ekstrakt z pokrzywy oraz ekstrakt ze skrzypu polnego standaryzowany na obecność związków krzemowych, które to są niezbędne dla zdrowia włosów i paznokci. Ważna jest również obecność w preparacie aminokwasów siarkowych. Odpowiednia ich zawartość w organizmie decyduje o prawidłowej strukturze i elastyczności włosa. Istotnym składnikiem Bio Silica`i jest także hydrolizat białek kolagenowych, witaminy i minerały oraz szereg innych substancji niezbędnych dla zdrowia włosów, skóry i paznokci.

Wszystkie te cechy sprawiły, że Bio Silica stała się w krótkim czasie prawdziwym hitem wśród preparatów urodowych i zaczęła być polecana przez najbardziej wymagające kobiety

Materiał sponsorowany

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij