Wróć do spisu Poczytaj

Najwieksza apteka internetowa w Polsce na www.doz.pl

Coraz więcej Polaków kupuje leki w Internecie, o czym świadczy fakt, że Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie znalazła się na 15. miejscu rankingu Megapanel PBI/Gemius, zaliczając www.doz.pl do grona 20 największych podmiotów, które prowadzą sprzedaż internetową w Polsce. Tym samym portal www.doz.pl został wymieniony jako pierwsza i jedyna apteka internetowa w rankingu.
Najwieksza apteka internetowa w Polsce na www.doz.pl

Portal Dbam o Zdrowie łączy fachową wiedzę o profilaktyce zdrowotnej, opiece farmaceutycznej i medycznej, z szeroką ofertą produktów w korzystnych cenach. Apteka Internetowa na stronie www.doz.pl to największa tego typu placówka w Polsce i jeden           z największych sklepów internetowych w kraju.

Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie gwarantuje swoim pacjentom najszerszy na rynku asortyment ponad 18 tys. produktów, atrakcyjne programy rabatowe oraz codzienne promocje. Platforma www.doz.pl funkcjonuje w oparciu o ponad 2 tys.

Aptek Dbam o Zdrowie, co ją wyróżnia i stanowi jej istotną przewagę konkurencyjną. Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie, jako jedyna w kraju oferuje Pacjentom realizację zamówień leków na receptę. Dzięki takiemu rozwiązaniu Pacjent zachowuje osobisty kontakt z farmaceutą, który może sprawdzić, co Pacjent kupuje, oraz służyć mu poradą. Rozwiązanie to umożliwia w pełni zgodną z prawem realizację zamówień zawierających także leki na receptę.

logo_doz__

www.doz.pl to jedyna apteka internetowa w Polsce, której udało się przenieść prawdziwą aptekę do wirtualnej rzeczywistości
Portal www.doz.pl odwiedza miesięcznie ponad 2,6 mln internautów, którzy generują ponad 14 milionów odsłon. Każdy użytkownik www.doz.pl ma dostęp do obszernej bazy informacji, w skład której wchodzi ponad 1500 fachowych artykułów z obszaru profilaktyki i leczenia, encyklopedia terminów medycznych z listą przeszło 1700 haseł, katalog blisko 20 000 placówek i gabinetów medycznych, a także Lekopedia – autorska encyklopedia, w której pacjenci mogą znaleźć, opracowane w przystępnej dla nich formie, niezbędne informacje na temat leków oferowanych na polskim rynku farmaceutycznym. Dzięki platformie Dbam o Zdrowie każdy internauta może skontaktować się online                  z lekarzem lub farmaceutą, który fachowo udziela porad i w prosty sposób wyjaśnia wątpliwości pacjentów.

Korzyści użytkowników apteki internetowej na www.doz.pl:

  • Możliwość zamówienia leków na receptę, w tym refundowanych,
  • Pełne bezpieczeństwo transportu i przechowywania zakupionych leków,
  • Szeroki asortyment, który obejmuje leki trudnodostępne i sieroce,
  • Darmowa dostawa do jednej z ponad 2 tys. Aptek Dbam o Zdrowie,
  • Największe źródło fachowej informacji o zdrowiu dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu,
  • Bezpłatna i fachowa porada farmaceutyczna, bezpłatne konsultacje lekarskie,
  • Bezpieczeństwo i szybki czas realizacji zamówień: w trosce o bezpieczeństwo użytkowników, Platforma została wyposażona w system monitoringu zamówień, który ogranicza ilość kupowanych przez pacjentów produktów OTC, które zawierają substancje o udowodnionych działaniach niepożądanych przy dużych dawkach,
  • Portal www.doz.pl przestrzega polityki „Stop spamowi” – Newsletter DOZ.pl otrzymują tylko osoby, które potwierdziły wolę jego odbioru na swojej skrzynce mailowej.

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij