Wróć do spisu Poczytaj

Wspomnienia są… zdrowe! Poznaj kawę Inka Błonnik i Inka Magne

Kiedy piłam kawę Inkę w dzieciństwie, czułam się dorosła. Teraz, kiedy już dorosłam, pijąc Inkę, czuję się dzieckiem.
Wspomnienia są… zdrowe! Poznaj kawę Inka Błonnik i Inka Magne

Czy dla Ciebie smak kawy Inka to smak wspomnień, związanych z domem rodzinnym lub wakacjami u dziadków? Niektórzy mówią, że Inka to „smak dzieciństwa”, do którego z przyjemnością wraca się myślami przy każdym kubku gorącej kawy. Cudowne jest to, że takich momentów w ciągu dnia może być bardzo dużo, bo Inka jest produktem całkowicie naturalnym i można ją pić bez ograniczeń. Kiedy jednak kawa kończy się w kubeczku, wracamy do naszej rzeczywistości, w której nie ma owocowego sadu u dziadków, niedzielnych, rodzinnych obiadów, lalek, samochodzików i skakania w gumę. Wracamy więc do naszej rzeczywistości, w której dominuje pośpiech, przemęczenie, stres, złe odżywianie… Niestety. Jest jednak wyjście z tej sytuacji.

Bardzo proste i bardzo smaczne. Otóż aby uporać się z naszymi codziennymi problemami, wystarczy pić… kawę Inka.

Okazuje się, że Inka „dorosła” razem z nami i oferuje dokładnie to, czego potrzebujemy – magnez i błonnik. Jeśli więc czujesz przemęczenie, odczuwasz stres i masz dosyć kofeiny, sięgnij po Inkę Magne. To ciągle ta sama, pyszna, zbożowa kawa, dodatkowo wzbogacona o dobroczynny dla naszego organizmu magnez. Kawa z dzieciństwa staje się teraz źródłem magnezu, który zadba o Twoje skołatane nerwy.  

Podobnie jest z nową kawą Inka Błonnik. Jeśli nie chcesz używać sztucznych suplementów, a wiesz, że potrzebujesz więcej błonnika w codziennej diecie, naturalna, zbożowa kawa Inka Błonnik jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. To kawa, której receptura została wzbogacona o dodatkową porcję inuliny – cennego błonnika, którego źródłem jest cykoria, stworzona specjalnie z myślą o kobietach i ich specjalnych potrzebach. Czy wiesz, że dwie filiżanki Inka Błonnik poprawiają przemianę materii, wpływając na lepsze trawienie? Dzieje się tak dlatego, ponieważ w nowej Ince jest aż 43% błonnika. To naturalna suplementacja dla kobiet, które dbają o siebie, dbają o linię i chcą wzmocnić wewnętrzną odporność.

Niezwykłe jest też to, że w przypadku obu nowych kaw: Inka Magne i Inka Błonnik, to nadal jest kawa, którą znasz i lubisz. To gwarancja smaku Inki, smaku dzieciństwa, smaku wspomnień. Pijąc kawę Inkę, łączysz przyjemne z pożytecznym. Inka Magne i Błonnik to jak powrót do przyszłości. Czując klasyczny smak kawy Inka, możesz oddawać się bez reszty wspomnieniom, dbając jednocześnie o to, co dzieje się dzisiaj, tu i teraz. Zadbaj o siebie. Bądź dorosła i… poczuj się znów dzieckiem.

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij