Wróć do spisu Artykuły

Makijaż Natalii Oreiro krok po kroku

Argentyńska gwiazda kochana przez nas za role w serialach, a szczególnie za ''Zbuntowanego anioła'', pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes jako ambasadorka L’Oréal Paris, ale również jako odtwórczyni głównej roli w nominowanym filmie ''Infancia clandestina''. Od czasów serialu zamieniła się z wdzięcznego łobuziaka w zmysłową kobietę.

Natalia wybrała też bardzo kobiecy makijaż: stonowane, ale pięknie wyrzeźbione oko i czerwone, koralowe usta. Do tego włosy w falach asymetrycznie spływające na jedno ramię i suknia odkrywająca dekolt. Widać, że Natalia z anioła stała się kusicielką…

Krok 1: podkład

Dokładnie rozprowadź podkład na twarzy (podkład Lumi Magique, odcień C5).

Krok 2: róż

Nałóż róż na policzki wysoko na kościach policzkowych (róż True Match Blush 145 Bois de Rose). 

Krok 3: cienie

Beżowy cień wklep palcem w górną powiekę i w wewnętrznym kąciku oka, a ciemny cień nałóż w zewnętrznym kąciku, aż po załamanie powieki (Color Infaillible 002 Hourglass Beige i 14 Eternal Black).

Krok 4: eyeliner

U nasady rzęs narysuj dokładnie cienką kreskę linerem (eyeliner Super Liner Perfect Slim).

Krok 5: maskara

Dokładnie wytuszuj rzęsy (maskara Volume Milion Lashes).

Krok 6: szminka

Starannie, najlepiej pędzelkiem nałóż pomadkę: najpierw na środek (na tzw. łuk Kupidyna) rysując jakby serduszko po środku. Następnie pociągnij pędzelek od zewnętrznego kącika ku środkowi warg – linia sama wtedy robi się bardziej okrągła, a usta pełniejsze (szminka z kolekcji L’Or Electric, odcień 407 Metallic Coral).

Agata Kalbarczyk – makijażystka z blisko 20 letnim stażem, od kilku lat współpacujaca z L’Oréal Paris jako ekspert w dziedzinie makijażu. Dla L’Oréal Paris projektuje makijaże do pokazów mody Macieja Zienia, czuwa też nad backstagem Festiwalu Filmowego w Gdyni, gdzie zajmuje się wizerunkiem gwiazd polskiego kina. Malowała Andie McDowell w czasie jej pobytu w Polsce.

Bardzo ceni sobie produkty L’Oréal Paris, ich wysoką jakość i stale zmieniające się, ciekawe portfolio. Dla nas jest przewodnikiem po świecie makijażu w Cannes.

 
fot. Michał Warda / WhiteSmoke Studio

Najnowsze artykuły

Sonda

Który produkt z serii L'Or Electric najbardziej chciałabyś wypróbować?

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij