Wróć do spisu Artykuły

Makijaż Natalii Oreiro 2 krok po kroku

Tym razem gwiazda znana nam z argentyńskich telenowel postawiła na kolor na czerwonym dywanie – do kobaltowej sukni z syrenim ogonem dobrała makijaż w odcieniach morskiej zieleni. Połączenie mogłoby wydawać się ryzykowne – ale na Natalii to działa!

Akcent całego makijażu postawiony jest na oku zaznaczonym brązem, a następnie rozświetlonym opalizującą zielenią. Intensywności spojrzeniu dodaje czarna kreska wokół oka, a reszta makijażu pozostaje neutralna, w odcieniach skóry. 

Tym razem zacznij od makijażu oka – szczególnie, jeśli nie masz wprawy w nakładaniu cienia palcami. Nawet jeśli nie zapanujesz nad fakturą cienia i troszkę się osypie pod okiem, łatwo oczyścisz skórę, a potem wykończysz makijaż podkładem.

Krok 1: cienie

Na całą powiekę górną nałóż brązowy cień - aż ponad załamanie powieki. Dolną powiekę też podkreśl cieniem. Palcem wklep w górną powiekę zielony cień, na środku kolor powinien być najintensywniejszy (cienie Color Infaillible 12 Endless Chocolat i 09 Permanent khaki).

Krok 2: eyeliner

U nasady rzęs zrób cienką kreskę linerem (eyeliner Super Liner Perfect Slim).

Krok 3: maskara

Mocno wytuszuj rzęsy (maskara Lash Architect 4D).

Krok 4: podkład

Dokładnie rozprowadź podkład na twarzy (podkład Lumi Magique, odcień C4).

Krok 5: róż

Nałóż róż na kości policzkowe (róż True Match, odcień 150).

Krok 6: szminka

Pociągnij usta pomadką (szminka Rouge Caresse, odcień 501 Nude Ingenue).

Agata Kalbarczyk – makijażystka z blisko 20 letnim stażem, od kilku lat współpacujaca z L’Oréal Paris jako ekspert w dziedzinie makijażu. Dla L’Oréal Paris projektuje makijaże do pokazów mody Macieja Zienia, czuwa też nad backstagem Festiwalu Filmowego w Gdyni, gdzie zajmuje się wizerunkiem gwiazd polskiego kina. Malowała Andie McDowell w czasie jej pobytu w Polsce.

Bardzo ceni sobie produkty L’Oréal Paris, ich wysoką jakość i stale zmieniające się, ciekawe portfolio. Dla nas jest przewodnikiem po świecie makijażu w Cannes.

 
fot. Michał Warda / WhiteSmoke Studio

Komentarze

  • redakcja, 2012-05-25 21:45
    redakcja
    Tym razem gwiazda znana nam z argentyńskich telenowel postawiła na kolor na czerwonym dywanie ? do kobaltowej sukni z syrenim ogonem dobrała makijaż w odcieniach morskiej zieleni. Połączenie mogłoby wydawać się ryzykowne ? ale na Natalii to działa! czytaj więcej
    Zgłoś

Najnowsze artykuły

Sonda

Który produkt z serii L'Or Electric najbardziej chciałabyś wypróbować?

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij