Poprzedni artykuł: Uczestniczka 'Top Model' niedługo zostanie mamą! Pochwaliła się ogromn... Następny artykuł: Joanna Koroniewska spodziewa się drugiego dziecka! Kiedy urodzi?

Anna Dec potwierdza: Tak, tak, spodziewamy się upragnionego Bobasa!

Dziecko,
,
, tagi: ciąża, anna dec
Piękna pogodynka TVN zostanie mamą! Czy widać już brzuszek? Zobaczcie zdjęcia

Anna Dec potwierdza, że jest w ciąży! Pogodynka TVN w sobotę na swoim Facebooku poinformowała fanów, że jest w piątym miesiącu ciąży. Co napisała?

Drogi Świecie, niebawem pojawi się kolejne Dziecię. Nasze pierwsze ;). Półmetek już za nami, ale w tym roku się nie wyrobimy ;). Tym szczególnym czasem chcieliśmy cieszyć się jak najdłużej tylko we troje, ale pytań było więcej i więcej, śmiesznych przypuszczeń też :). Tak, tak, spodziewamy się upragnionego Bobasa! :) Dziękujemy za wyrazy serdeczności, ciepła. I bardzo dziękuję tym, którzy pomimo ciekawości, domysłów, powstrzymali się od uprzedzenia mnie w niesieniu tej radosnej wieści - czytamy na FB Ani Dec.

Ania Dec potwierdza, że jest w ciąży!

Informacja o tym, że Ania spodziewa się dziecka to duże zaskoczenie. Dlaczego? Niedawno pogodynka TVN i TVN24 była przecież na gali Flesz Fashion Night czy na pokazie Bizuu (zdjęcia poniżej) i nie było widać w ogóle zaokrąglonego brzuszka.


Ani i jej mężowi bardzo gratulujemy! Pytanie pozostaje tylko jedno: będzie chłopiec czy dziewczynka?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Foto: ONS / Facebook Anna Dec

Zapisz

Polecane kosmetyki dla kobiet w ciąży i mam karmiących:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 września 2018, 19:00
mamotoja.pl

Nasze propozycje