Poprzedni artykuł: Marcin Mroczek po raz drugi został tatą! Zobaczcie urocze zdjęcie z ma... Następny artykuł: Natalia Siwiec urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Bardzo poruszające wyznanie Ani Lewandowskiej: Po narodzinach córeczki wszystko się zmieniło…

Dziecko,
,
, tagi: Anna Lewandowska, ćwiczenia po porodzie, Klara Lewandowska
Trenerka zamieściła bardzo ważny wpis na swoim blogu. Co napisała?

Pamiętacie, jak kilka tygodni po porodzie Ania Lewandowska została skrytykowana, że zbyt wcześnie wraca do treningów? W mediach zawrzało szczególnie po głośnym wpisie na Facebooku dziennikarki Pauliny Młynarskiej, która ostrzegała młode mamy, że nie trening jest najważniejszy, a maleństwo.
Teraz sama Ania Lewandowska w bardzo obszernym wpisie na swoim blogu HealtyPlanByAnn, pisze w podobnym tonie. Zdziwieni? Naprawdę to warto przeczytać!

Ania Lewandowska pisze do młodych matek: Wyluzujcie!

WARTO być aktywnym,… ale przede wszystkim w zdrowym tego słowa znaczeniu. (...) Jako zawodowy sportowiec, trenerka i reprezentantka naszego kraju, wiele lat walczyłam na macie (...) Kochałam to, nadal kocham… i oczywiście tęsknie. Jednak te chwile, jak wszystko w życiu, przemijają. W zamian otrzymujemy nowe, równie piękne momenty;).

Po narodzinach córeczki wszystko się zmieniło… przede wszystkim nastawienie i podejście do wielu ważnych jak mi się wydawało spraw. To, co jeszcze kilka miesięcy temu mogło być wartością TOP, nagle przeszło na dalszy plan. Nawet nie zauważyłam kiedy to się stało
Płaski brzuch, jędrne pośladki, smukłe ramiona – no pewnie! Każdy chce je mieć! Ale kochane Drogie Mamy… to wszystko przy okazji. Jako trener personalny namawiam –  bawmy się sportem, czerpmy frajdę z aktywności fizycznej - pisze Ania Lewandowska.

Ania zachęca wręcz, żeby... się wyluzować! Trenerka bardzo mocno podkreśla, że ważniejsze jest, by się wyspać, a do sportu podchodzić jak do zabawy!

Dbaj o swój spokój najlepiej jak możesz. Jeśli nie uda Ci się zrobić wszystkiego, co na dzisiaj zaplanowałaś, to świat się nie zawali. Wyluzuj! Nie tylko Twoje ciało tego potrzebuje Sama się tego uczę!

Jak wam się podoba wpis Ani? My jesteśmy bardzo na TAK <3

Zapisz

Zapisz

Polecane w KWC szampony dla niemowląt:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 10:06
mamotoja.pl

Nasze propozycje