Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Słoneczna opaska ExpertoSun. Nowy gadżet, który zapobiega oparzeniom s... Następny artykuł: Dziecko z depresją. Liczba przedszkolaków potrzebujących opieki psychi...

Nowa maść Bepanthen Baby Extra przeciw odparzeniom

Dziecko,
,
, tagi: dziecko, niemowlę, noworodek, odparzenia, pielęgnacja dziecka, pieluchy
Na rynku pojawiła się nowa maść Bepanthen Baby Extra o działaniu antyenzymatycznym, która zapobiega odparzeniom w pierwszych 12 miesiącach życia dziecka.
Nowa maść na odparzenia Bepanthen Baby Extra

Na czym polega działanie antyenzymatyczne maści Bepanthen Baby Extra?

Nowa maść Bepanthen Baby Extra zawiera innowacyjną formułę, która kontroluje agresywne działanie enzymów- innymi słowy działa antyenzymatycznie. Zatrzymanie negatywnego działania enzymów jest możliwe dzięki zawartej w maści witaminie B3. Kolejny składnik, kwas cytrynowy przywraca naturalną kwasowość skóry. W efekcie zmniejsza się ryzyko odparzeń pieluszkowych, a skóra powraca do naturalnego PH.

Co zawiera maść Bepanthen Baby Extra?

Bepanthen Baby Extra nie zawiera tlenku cynku, który może zaburzać naturalną mikroflorę skóry. Produkt wzmacnia bariery skóry i ma właściwości ochronne. Wspomniana już witamina B3 stymuluje naturalną produkcję lipidów i wraz z prowitaminą B5 utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry oraz wspiera procesy regeneracyjne. Lanolina, oliwa z oliwek i lipidy fizjologiczne nawilżają i tworzą na skórze oddychającą barierę ochronną. Naturalna oliwa z oliwek tworzy formułę zmniejszająca tarcie pieluszki o skórę. Pół-okluzyjna maść buduje wygładzającą barierę skóry, która zapobiega utracie wody oraz zapewnia skórze oddychanie.

Bepanthen Baby Extra to produkt stworzony z myślą o potrzebach delikatnej skóry niemowląt i noworodków do stosowania przy każdej zmianie pieluszki. Jest hipoalergiczny, nie zawiera barwników, substancji zapachowych, substancji antyseptycznych, konserwantów oraz potencjalnie szkodliwych składników. Testowany jest pod kontrolą pediatrów.

Cena za 100g ok. 30zł

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Polecany film

Czy otulanie jest bezpieczne

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 października 2016, 13:17
babyonline.pl