Poprzedni artykuł: Książęca para nie powinna mieć więcej dzieci? Następny artykuł: Ma płaski brzuch, choć jest w 6. miesiącu ciąży! Przyczyna jest napraw...

Księżna Kate spodziewa się... bliźniąt? Brytyjskie media oszalały!

Dziecko,
,
, tagi: ciąża, kate middleton, brytyjska rodzina królewska
Czy wiosną będzie podwójny powód do świętowania? Zagraniczne media twierdzą, że księżna Kate urodzi bliźnięta i... podają ich płeć!

Czy księżna Kate urodzi bliźnięta? Odkąd oficjalnie potwierdzono, że w przyszłym roku książęca para po raz trzeci zostanie rodzicami, nie ma tygodnia bez nowych informacji o ciężarnej. Tego jednak nie spodziewał się chyba nikt - brytyjskie media podają, że na świat przyjdzie... aż dwoje dzieci!

Księżna Kate spodziewa się bliźniąt?

Do tej pory mówiło się, że książę Jerzy i księżniczka Charlottewiosną 2018 będą mieli siostrzyczkę. Teraz jednak pojawiły się zaskakujące informacje, mające pochodzić od osoby z bliskiego otoczenia Kate i Williama. Jak podaje magazyn Life&Style, księżna jest w ciąży bliźniaczej i spodziewa się dwóch dziewczynek. Według tego samego medium, przyszli rodzice mieli w pierwszej chwili przeżyć szok po otrzymaniu tej wiadomości.

Informator magazynu przekazał też dziennikarzom, że po porodzie Kate ma korzystać z pomocy niani w opiece nad czwórką dzieci. Jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe, wsparcie na pewno się przyda - tak duża rodzina niewątpliwie będzie wymagała wiele czasu i pracy ze strony księżnej.

Jak na razie w tej sprawie nie ma żadnego komentarza ze strony rodziny królewskiej. Myślicie, że Kate i William naprawdę powitają na świecie bliźnięta?

Zobacz też: Księżniczka Charlotte nosi... buty wujka Harry'ego?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 października 2018, 21:32

Nasze propozycje