Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Dziecko nie chce spać? 10 sprawdzonych sposobów na dobry sen niemowlak... Następny artykuł: Słoneczna opaska ExpertoSun. Nowy gadżet, który zapobiega oparzeniom s...

Nowa moda-Buggygym! Sprawdź jak wrócić do dawnej sylwetki po ciąży

Dziecko,
,
, tagi: dziecko, mama, ćwiczenia, trening, nowości sportowe, wózek dla dziecka
Inicjatywa Buggygym powstała z zamiłowania do aktywności! Buggygym to ćwiczenia z wózkiem, które dają możliwość wypocenia zbędnych kilogramów, tak żeby znów poczuć się dobrze w swoim ciele po porodzie.
Trening z wózkiem

Czym jest Buggygym?

Nazwa wywodzi się od słów BUGGY (ang. wózek) oraz GYM (ang. siłownia). Buggygym to ćwiczenia z wózkiem dla rodziców z małymi dziećmi, które odbywają się na świeżym powietrzu. W trakcie treningu wykonywane są ćwiczenia aerobowe, wzmacniające, kształtujące i rozciągające. Najważniejszą cechą tych treningów jest fakt, że dziecko śpi smacznie w wózku obok lub przygląda się rodzicowi z zaciekawieniem, co sprawia że problem szukania opieki nad maleństwem znika. Całe przedsięwzięcie ma zaktywizować świeżo upieczonych rodziców i stworzyć im możliwość do aktywności fizycznej, zawiązywania przyjaźni i dzielenia się doświadczeniami z innymi mamami. Dodatkowym plusem jest możliwość powrotu do formy i smukłej sylwetki po porodzie.

Trening z wózkiem

Jak powstało Buggygym?

Inicjatorką Buggygym jest Šárka Solecka, Czeszka obecnie mieszkająca w Polsce, która z wykształcenia jest lekarzem, a prywatnie aktywną mamą trójki dzieci. Po porodzie, wraz z przyjaciółkami stworzyły Buggygym, które obecnie zrzesza lekarzy, fizjoterapeutów, instruktorów fitness i pedagogów. Specjaliści wspólnie dbają o plan treningowy dla mam. Buggygym chcą w przyszłości zorganizować wypady w góry i zawody biegowe z wózkami. Inicjatywie przyświeca jeden cel- promowanie aktywnego rodzicielstwa!

Buggygym działa już w Bielsku, Katowicach, Cieszynie, Ustroniu, Wrocławiu i Opolu.

Jak podoba Wam się pomysł Buggygym?

Podejmij z nami wyzwanie 4 tygodnie do sexi pośladków oraz zobacz nasz przegląd butów do biegania. Dowiedz się też jak trenować po porodzie.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Najpopularniejsze imiona dla chłopców 2016


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Nasze propozycje