Poprzedni artykuł: Stwardnienie guzowate- jak je rozpoznać, jak leczyć? Następny artykuł: „Myślałam, że on jest miłością mojego życia”- poruszająca historia Emm...

Poznajcie dwuletnie przyjaciółki, które podbijają świat mody!

Dziecko,
,
, tagi: dziecko, moda, instagram, dwulatek
Poznajcie Everleigh Soutas i Avę Foley, te dwie urocze dziewczynki na Instagranie śledzi 146 tysięcy osób. Te dwuletnie modelki mają już za sobą współpracę z marką Guess czy Kardashian!

Savannah Soutas i Michelle Foley to mamy dwuletnich modelek, które są przyjaciółkami od ponad dekady. Foley w wywiadzie dla portalu BuzzFeed Life powiedziała: „To oczywiste, że nasze córki zostały najlepszymi przyjaciółkami, było im to przeznaczone.”

Dwulatki w strojach kąpielowych

Zarówno Foley jak i Soutas kochają modę i ubrania, postanowiły przekazać swoją pasję córkom. W pracy pomaga im fakt, że Soutas jest profesjonalnym fotografem. "Dziewczynki czują się bardzo komfortowo, kiedy Soutas je fotografuje, a ona dokładnie wie, który moment uchwycić w obiektywie." twierdzi Foley."Rozpieszczamy je też lizakami czy lodami- typowe przekupstwa mam."

Dwulatki w stylu boho

Sesje zdjęciowe Soutas spowodowały, że dwuletnie modelki współpracowały między innymi z markami Guess i Kardashian. Teraz, po upływie kilku miesięcy dwulatki wykształciły swój własny styl. Dla przykładu, nigdy nie założyły dodatków, które im się nie spodobały. "Nie mogą wyjść z domu bez kokardki czy biżuterii. Musimy wrócić się do domu, jeśli nie mają na sobie jakiegoś dodatku." mówi Soutas.

Dziewczynki w strojach kąpielowych

Kiedy patrzy się na zdjęcia, widać że dwulatki z Instagrama kochają modę i siebie na wzajem. "One kochają tańczyć, śpiewać i trzymać się za ręce, gdziekolwiek idziemy. Zawsze dbają o siebie nawzajem i są dla siebie wsparciem." dodaje Soutas.

Dziewczynki z torebkami

Dziewczynki i ich mamy można śledzić na ich profilu na Instagramie.

Co sądzicie o dwulatkach podbijających świat mody?

Zdjęcia: instagram.com/foreverandforava

Sprawdź także:  Bluzki i bluzeczki dla dzieci i niemowląt

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 07:27
mamotoja.pl

Nasze propozycje