Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Dołącz do akcji „Z serca dla dzieci” i pomóż dzieciom w potrzebie! Następny artykuł: Wyjątkowa akcja #dontforgetdads

Nowi bohaterowie e‑podręcznika do edukacji wczesnoszkolnej!

Dziecko,
,
, tagi: edukacja wczesnoszkolna, e-podręcznik, Ministerstwo Edukacji Narodowej
Od 1 września najmłodsi uczniowie rozpoczynają przygodę z nowym e‑podręcznikiem. Ministerstwo Edukacji Narodowej przedstawiło bohaterów e-podręcznika do edukacji wczesnoszkolnej.

Nowi bohaterowie e-podręcznika

Od 1 września najmłodsi uczniowie będą odkrywać świat z nowymi bohaterami e-podręcznika. Urocze rodzeństwo Julka i Kuba przez przypadek otwiera tajemne przejście ze świata Zgrzyciaków do świata ludzi. Szalony naukowiec Profesor Zgrzyciak wykorzystuje sytuację i przedostaje się na Ziemię. W pogoni za Zgrzytem ruszają agenci do zadań specjalnych Figo, Anima i Eron. Te trzy zabawne Zgrzyciaki będą pomagały Julce i Kubie w walce z przebiegłym Profesorem Zgrzytem.

Sprawdź co od 1 września można kupić w sklepiku szkolnym.

Zgrzyciaki

Nowoczesna edukacja wczesnoszkolna

Barwna grafika, ciekawa narracja i interaktywny charakter podręcznika mogą być dla dzieci świetną okazją, nie tylko do nauki, ale i zabawy.

Kolorowi bohaterowie mają towarzyszyć dzieciom przez cały rok. Na stronie epodreczniki.pl możemy znaleźć 4 części e-podręcznika: Jesień, Zimę, Wiosnę i Lato. Każdy z nich podzielony jest na kilka bloków, które płynnie przechodzą z tematu na temat. Każdy blok zawiera kilka lekcji. Interaktywne e-podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej są częścią projektu e-podręczników, który ma być wsparciem kształcenia ogólnego.

Zgrzyciaki

Ostateczne wersja e-podręcznika do edukacji wczesnoszkolnej będzie zawierała 495 zajęć edukacyjnych, 650 ćwiczeń interaktywnych, 700 kart pracy, 1000 zdjęć, kilkaset tekstów literackich, kilkadziesiąt filmów edukacyjnych, animacje i historyjki obrazkowe.

Docelowo powstaną 64 e-podręczniki, które będą obejmować 14 przedmiotów, na wszystkich etapach nauki. Od szkoły podstawowej, przez gimnazjalną, aż po ponadgimnazjalną.

Wszystkie e-podręczniki będą dostępne na stronie epodreczniki.pl, bezpłatnie.

Co sądzicie o nowych e-podręcznikach?

Zdjęcia: info.epodreczniki.pl

Polecany film

Czy można zajść w ciążę podczas okresu?


Zobacz także

Nasze propozycje