Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Jak rozmawiać z dzieckiem o śmierci? Następny artykuł: "Pluszaki dla edukacji"- wyjątkowa akcja IKEA!

Filmowy Tydzień Detektywów z Lassem i Mają!

Dziecko,
,
, tagi: filmy, kino, Multikino
14 listopada 2015 zaczynamy Filmowy Tydzień Detektywów w Multikinie! Zapraszamy wszystkie dzieci i miłośników ekscytujących przygód!

Multikino, Festiwal Filmowy Kino Dzieci, SPInka Film Studio oraz Wydawnictwo Zakamarki zapraszają małych i dużych miłośników przygód na wyjątkowe wydarzenie! Już 14 listopada w sieci kin Multikino rozpocznie się Filmowy Tydzień Detektywów. Niedawno na ekrany kin trafił cykl „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, oparty na popularnej serii książek Martina Widmarka. Jedna z części serii, "Sekret rodziny von Broms" otrzymała nagrodę publiczności na Festiwalu "Kino Dzieci".

Plakat

Podczas trwania Filmowego Tygodnia Detektywów będziecie mieli okazję zobaczyć premierowe pokazy trzech części cyklu. Przez cały tydzień organizowane będą specjalne pokazy dla szkół, a w weekendy poranne sesje dla najmłodszych. Dodatkowo w kasach kin do nabycia będą wybrane pozycje serii oraz premierowe wydanie "Tajemnicy pożarów", świetna okazja aby uzupełnić swoją biblioteczkę! Podczas trwania Filmowego Tygodnia Detektywów każdemu czytelnikowi, który przyniesie książkę "Tajemnica pożarów" z naklejką rabatową przysługuje zniżka na drugi bilet, 50% ceny normalnego biletu.

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms

Para młodych detektywów znajduje w podziemiach kościoła tajemniczą szkatułę i list. Szkatuła należy do rodziny von Broms, a w podziemiach przeleżała 250 lat. W Valleby pojawiają się potomkowie Alexandra von Broms, który jest odpowiedzialny za ukrycie kasetki. Wszyscy roszczą sobie prawa do szkatuły, ale to nie jedyny problem, okazuje się że otwarcie skrzyneczki to nie taka prosta sprawa. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy zaczynają ginąć cenne, złote sygnety należące do rodu, a w ostateczności znika sama szkatuła. Każdy z von Bromsów wydaje się być podejrzany! Czy małym detektywom uda się rozwikłać zagadkę? I czy odkryją co znajduje się w szkatule?

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby

Do Valleby ma przyjechać ekipa prestiżowego domu aukcyjnego. W międzyczasie z więzienia wychodzi sprytny złodziej sztuki o pseudonimie Sztuka Cienia. W pobliskim muzeum zostają zainstalowane najwyższej klasy alarmy, aby chronić obiekty aukcyjne. Komendant policji w Valleby musi udowodnić, że potrafi zadbać o bezpieczeństwo w mieście, gdyż posterunkowi grozi zamknięcie. Niestety przedmioty aukcyjne zaczynają znikać w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy Mai i Lasse uda się odnaleźć skradzione przedmioty i pomóc komendantowi?

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra

W Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu właścicieli miejscowej kawiarni – Dina Paniniego i Sary Bernard. Mali detektywi uczestniczą w przygotowaniach. Kiedy jednak do Valleby przybywają krewni pary młodej, okazuje się, że należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich mafii. Ceremonia ślubna Dina i Sary wisi na włosku. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy z sejfu ginie drogocenny klejnot jednej z rodzin. Czy mali detektywi pomogą młodej parze? 

Harmonogram pokazów weekendowych dla widzów indywidualnych znajdziecie na stronie Multikina!

Pokazy odbędą się w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Popcorn - kalorie


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Nasze propozycje