Poprzedni artykuł: Joanna Koroniewska spodziewa się drugiego dziecka! Kiedy urodzi? Następny artykuł: Izabela Zwierzyńska została mamą! Jak gwiazda 'Barw szczęścia' nazwała...

Ta dziewczynka w dzieciństwie wygrała 300 pokazów piękności! Jak teraz wygląda?

Dziecko,
,
, tagi: konkurs piękności
Tipsy, makijaż, wymyślne fryzury to była codzinność Eden zanim jeszcze nauczyła się chodzić. Jak jej życie wygląda po zakończeniu kariery jako "Mała Miss"?

Eden Wood to jedna z najsłynniejszych i "najpiękniejszych" Amerykanek, choć ma dopiero 12 lat. Jeszcze zanim zaczęła chodzić, już brała udział w konkursach piękności, do których zgłaszała ją matka. Wygrała ponad 300 z nich, aż w końcu powiedziała, że ma dość takiego życia. Tony makijażu, próby, przymiarki - to mogło zmęczyć nawet najbardziej żywiołowe dziecko. Na dodatek Eden reklamowała meble, zabawki, a nawet wydała książkę. Brała też udział w reality show pokazującym życie małych miss.

Polecamy:  Znany dziennikarz 22 lata temu - stare zdjęcia Marcina Prokopa robią furorę w sieci!

Teraz Eden mówi, że wszystkie korony trzyma w domu i że przypominają jej o nieszczęśliwym dzieciństwie. Jej była menadżerka oskarżyła jej matkę nawet o znęcanie się nad dziewczynką. Mała Miss miała być przez matkę wyzywana, zmuszana do niezdrowego odżywiania.

Polecamy:  Ta dziewczyna przeszła 40 operacji, bo ojciec uważał, że jest 'wadliwa'

Dzisiaj Eden ma już 12 lat i nadal zajmuje się modelingiem, ale też spełnia się w tańcu i aktorstwie. Możemy ją także zobaczyć w filmach i serialach.

Jeżeli zastanawiacie się, jak teraz wygląda zwyciężczyni 300 konkursów piękności, to zajrzyjcie do naszej galerii.

Polecamy:  Budzę zainteresowanie, gdziekolwiek się pojawią - tak wygląda miłość bez granic!

Źródło zdjęcia głównego:  Facebook 

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 03:56

Nasze propozycje