Poprzedni artykuł: Suri Cruise już tak nie wygląda! Bardzo wyrosła i coraz bardziej przyp... Następny artykuł: Kontrowersyjny raper pokazał córkę - spore zaskoczenie!

Katarzyna Zielińska po raz drugi została mamą! Znamy płeć dziecka

Dziecko,
,
, tagi: poród, Katarzyna Zielińska, dzieci gwiazd
"Najbardziej wyczekiwany prezent pod choinkę" Aktorka pokazała urocze zdjęcie z maluszkiem - synek czy córeczka?

Katarzyna Zielińska urodziła drugie dziecko! Aktorka podzieliła się wspaniałą nowiną na Instagramie, publikując rozczulające zdjęcie. Zdradziła też płeć maluszka!

Katarzyna Zielińska po raz drugi została mamą

Gwiazda "Barw Szczęścia" mimo dużej popularności rzadko zdradza szczegóły z życia prywatnego. Wiadomość o jej drugiej ciąży zelektryzowała zarówno media jak i fanów aktorki, którzy niecierpliwie wyglądali nowych informacji o samopoczuciu przyszłej mamy. Kilka godzin temu na Instagramie Kasi pojawiło się wymowne zdjęcie z radosnym opisem:

"Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza" - napisała szczęśliwa mama.

Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech Domański są już rodzicami dwuletniego Henryka - teraz do rodziny dołączył drugi maluszek, również synek. Fani zasypali aktorkę gratulacjami, do których się dołączamy! Z niecierpliwością czekamy też na informację dotyczącą imienia chłopczyka.

Zobacz też: Suri Cruise jest już nastolatką! Coraz bardziej przypomina sławnego ojca - jak teraz wygląda?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film

Sylwia Gruchała o swojej córce Julii


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2018, 13:59
mamotoja.pl

Nasze propozycje