Poprzedni artykuł: Córeczka Kylie Jenner jest prześliczna! Zdjęcie pokazał dumny tata Następny artykuł: Polska aktorka dopiero teraz zdradziła, że jest w ciąży, a poród już z...

Piękna 'Żona Hollywood' jest w ciąży. Fani wypominają jej zaawansowany wiek!

Dziecko, , tagi: gwiazdy w ciąży
Kinga Korta była jedną z popularniejszych uczestniczek programu "Żony Hollywood" emitowanego w TVN. Jej długoletnie starania o dziecko wreszcie zakończyły się sukcesem, jednak kontrowersje budzi wiek celebrytki.

"Żony Hollywood" to Polki, które prowadzą wystawne życie w Ameryce i chętnie dzielą się jego kulisami z widzami produkcji TVN. Choć program już zniknął z telewizji, to jednak najbardziej rozpoznawalne bohaterki nadal cieszą się dużym zainteresowaniem w social mediach. Katarzyna Wołejnio związała się z Rinke Rooyensem i bywa na warszawskich salonach (na ogół w półnegliżu), a Iwona Burnat walczy o popularność farbując swoje pieski na różowo.

Teraz do mediów mimowolnie wróciła Kinga Korta. Jej kariera rozpoczęła się od znajomości z Brytyjczykiem, który zaproponował jej pracę modelki w Anglii. Korta kontynuowała karierę w Polsce, a w końcu otworzyła sieć kwiaciarni i w tej branży jej się poszczęściło. Wszystko zmieniło się, gdy w Tajlandii poznała Cheta, biznesmena z Los Angeles, którego wkrótce poślubiła.

Polecamy:  Córeczka Kylie Jenner jest prześliczna! Zdjęcie pokazał dumny tata

Kinga Korta jest w ciąży

Starania pary o potomstwo zaczęły się jeszcze podczas trwania programu. Kinga Korta nie przepuściła żadnej owulacji, lecz ciągle nie mogła zajść w ciążę. Po długich miesiącach jednak się udało! Była modelka opublikowała na swoim Instagramie urocze zdjęcie ze sporym brzuszkiem.

Polecamy:  Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. Niechący wywołała plootki o... drugiej ciąży

Chcieliśmy podzielić się piękną wiadomością ze wszystkimi. Wkrótce będziemy mieć nową miłość w naszym życiu. Czekanie na nasze dziecko napełniło nasze serca tak wielką miłością i radością! - czytamy w opisie zdjęcia.

Po tym zdjęciu nie zabrakło kolejnych, na których Korta wprost promienieje. 

Ile lat ma Kinga Korta?

Wśród komentarzy nie brakuje gratulacji, a także słów podziękowania za wsparcie, które Korta daje wszystkim kobietom po 40-stce, które od dawna starają się o dziecko.

Niektórzy wypominają jednak celebrytce wiek... Uważają, że jest za stara na macierzyństwo, a gdy dziecko będzie miało 20 lat, ona sama będzie już 70-letnią babcią. 

Wszyscy gratulują - ja również. Ale mimo wszystko uważam, że wiek na dziecko dawno za Panią - czytamy w jednym z niewielu nieprzychylnych komentarzy.

Problem w tym, że nikt nie wie na pewno, ile Kinga Korta może mieć lat. Wiadomo tylko, że urodziła się 2 marca, rok pozostaje jej słodką tajemnicą. Na podstawie jej zdjęć sprzed 15 lat można oszacować, że gwiazda TVN jest grupo po 40-stce, choć niektórzy sugerują, że mogła już skończyć 50 lat.

Niezależnie od wieku, przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia i przyłączamy się do gratulacji. Mamy nieodparte wrażenie, że mimo wieku Korta będzie bardzo energiczną i zadbaną mamą:)

Polecamy:  Natalia Siwiec pokazała, jak wygląda jej córeczka Mia. Jest przeurocza!

źrodło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

11 grudnia 2018, 20:57

Zobacz także

Nasze propozycje