Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Poronienia oznaką problemów z płodnością? Następny artykuł: Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 15 laktatorów Philips Avent!

Konkurs: opisz swój wymarzony szpital na poród i wygraj zestawy nagród!

Dziecko, , tagi: poród, konkurs, medicover
Poród to wyjątkowe wydarzenie w życiu kobiety, dlatego powinien przebiegać w wyjątkowym miejscu – komfortowym i bezpiecznym. Jak powinien wyglądać idealny szpital położniczy? Opisz go i wygraj zestawy nagród.

Czego oczekujesz od położnej? Co oznacza dla Ciebie komfort – tylko wnętrza i wyposażenie czy również poczucie bezpieczeństwa i możliwość decydowania? Czym powinien wyróżniać się szpital, który wybierzesz do porodu? Rozwiąż prosty quiz dotyczący Szpitala Medicover, opisz co powinna zapewniać wymarzona placówka, w której chciałabyś rodzić, i weź udział
w konkursie.

Nagrody:

3 x zestaw dla przyszłych mam. W skład 1 zestawu wchodzą:

  • przytulanka króliczek - pierwszy przyjaciel twojego maluszka; zawsze gotowy dawać mu wsparcie, koić do snu i rozweselać;
  • bawełniano-pluszowy, dwustronny kocyk idealny do wózka.

Pytania konkursowe:

Sprostać oczekiwaniom przyszłych mam

Poród to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Wiele z nas podkreśla, że w tych intymnych chwilach chciałoby czuć się komfortowo i bezpiecznie. Sprawdzamy, czy szpital dysponuje wygodnymi pokojami, jednak decyzji o tym, gdzie urodzić dziecko nie podejmuje się wyłącznie w oparciu o kolor ścian czy jakość mebli w pokoju. Komfort to przede wszystkim bezpieczeństwo medyczne – doświadczona kadra i nowoczesny sprzęt. Tym właśnie wyróżnia się Szpital Medicover, posiadający II stopień referencyjności. Oznacza to, że  znajduje się w nim Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka wyposażony
w specjalistyczny sprzęt najnowszej generacji, niezbędny do ratowania noworodków w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Oddział Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka (ONIT) znajduje się na tym samym piętrze, co Oddział Położniczy, dzięki czemu mama może w każdej chwili odwiedzać swoje maleństwo – być stale blisko. Najmłodsze dzieci przyszły w tym szpitalu na świat w 25 tygodniu ciąży – ta placówka  jest bowiem doskonale przygotowana do leczenia wcześniaków, noworodków z problemami oraz kobiet w zagrożonej ciąży.

Komfort to także możliwość decydowania o sobie – w Szpitalu Medicover sama decydujesz, w jaki sposób urodzisz i będziesz karmić swoje dziecko. Możesz wybrać poród w towarzystwie partnera lub innej bliskiej osoby, która będzie przy Tobie przez cały czas. Podczas porodu będziesz pod opieką wybranych przez Ciebie specjalistów – wybranego lekarza ginekologa oraz położnej. W przypadku podania znieczulenia dołączy do nich anestezjolog.

Poród nie jest przyspieszany oksytocyną, jeśli nie jest to konieczne, a już od momentu narodzin możesz mieć dziecko cały czas przy sobie – wszystkie badania mogą się odbywać w Twojej obecności. Poród jest ogromnym wysiłkiem dla organizmu, dlatego jeśli będziesz potrzebować odpoczynku, możesz liczyć na pomoc i przejęcie opieki nad maleństwem.

Wyjątkowy poród dostępny dla wszystkich kobiet

Od początku działalności w warszawskim Szpitalu Medicover przyszło na świat ponad 4000 dzieci. W porównaniu z innymi prywatnymi placówkami (a niekiedy również dodatkowymi usługami w placówkach państwowych) Szpital Medicover oferuje przejrzysty cennik. Podany koszt obejmuje cały zakres usług, nie musisz bać się ukrytych opłat – takich nie ma, a ponadto możesz skorzystać z wygodnej płatności ratalnej. Dzięki temu poród w naprawdę komfortowych i bezpiecznych warunkach staje się dostępny dla szerszego grona przyszłych mam.

Dla wszystkich mam, które do końca marca 2016 zdecydują się na poród w Szpitalu Medicover, przygotowano ofertę specjalną. W razie potrzeby, szpital gwarantuje 3 doby pobytu w Oddziale Neonatologii w przypadku stwierdzonej nasilonej żółtaczki okresu noworodkowego.

Dowiedz się więcej o pobycie i ofercie, kontaktując się ze Szpitalem Medicover -  tel: 500 900 900 lub przez stronę: http://porody.medicover.pl/3-doby-gratis/ 

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje