Poprzedni artykuł: Gwiazda TVN urodziła! Chłopiec czy dziewczynka? Następny artykuł: W Polsce dostaniemy premię za... szybkość w rodzeniu dzieci?

Krystian Wieczorek zostanie ojcem. Znamy płeć dziecka!

Gwiazda serialu "M jak miłość" niebawem zostanie ojcem. Na świat przyjdzie chłopiec czy dziewczynka?

Krystian Wieczorek na początku przyszłego roku po raz pierwszy zostanie ojcem! Swoją żonę - aktorkę Marię Szafirską - poznal na planie serialu „M jak miłość". Szafirska grała jego...kochankę. Jak przyznał Krystian Wieczorek:

– Jak poznałem Marysię to miałem taką intuicję potężną, takie przeczucie, że to jest ta osoba. Nie znaliśmy się i już wiedziałem, że będziemy razem. To jest coś więcej - instancja wyższa. Mówi: już chłopcze się nie męcz, to ta, tu. Właściwa - powiedział aktor w Pytaniu na śniadanie

Maria Szafirska jest 17 lat młodsza od Krystiana Wieczorka. Para pobrała się w 2016 roku. 

Polecamy:  Magdalena Boczarska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! A jej partner...

Nie chcieliśmy z Marią, aby nasza uroczystość stała się wydarzeniem medialnym. Gdybyśmy zorganizowali ją w Warszawie, nie mielibyśmy spokoju. A tak zaprosiliśmy na Podlasie tylko najbliższych: rodzinę i garstkę przyjaciół. Nikt nas nie sypnął paparazzim. I było cudownie, spokojnie... Moja żona tego dnia wyglądała wspaniale - aktor opowiedział o ślubie w magazynie "Party"

Krystian Wieczorek z żoną

Krystian Wieczorek zostanie ojcem

42-letniemu aktorowi za kilka miesięcy urodzi się... córeczka! Ponoć para już dawno zaczęła przygotowywanie mieszkania na przyjście na świat maluszka. Mówi się, że Krystian Wieczorek planuje poświęcać dziecku wiele czasu. 

Polecamy:  Od urodzenia gra w "Klanie". Teraz siostra Antka Królikowskiego ma już 18 lat. Jak wygląda?

Moje życie po ślubie się zmieniło. To jak sobie myślisz, że to jest do końca życia, a może jeszcze dłużej, jest fantastyczną perspektywą. Moja żona ostatnio wysłała mi takiego mema, faceta z dzieckiem podpisany, że słabi mężczyźni mają kochanki, a prawdziwi mają rodziny. I myślę, że jest taka odpowiedzialność, że się przed Bogiem przysięgało. To jest inny kaliber, że nie tylko człowiek człowiekowi obiecał, że będziemy dbać o siebie i walczyć każdego dnia, ale że to nie jest obietnica rzucona na wiatr - wyznał Krystian Wieczorek magazynowi "Party" niedługo po ślubie, w 2016 roku. 

Jak widać, aktor od dawna myślał o założeniu rodziny i dziecku.  

Gratulujemy! 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2018, 10:02

Zobacz także

Nasze propozycje