Poprzedni artykuł: Nie tylko Kate nas zachwyciła - zobaczcie, jak prezentowali się uroczy... Następny artykuł: Anna Lewandowska pokazała, jak karmi piersią

Książę Jerzy kończy dzisiaj cztery lata! Zobaczcie urocze zdjęcia synka Williama i Kate!

Pierworodny syn Williama i Kate rośnie jak na drożdżach - uwielbiamy jego urocze miny :)

Sto lat dla księcia Jerzego - synek Williama i Kate kończy dzisiaj cztery lata! Mały następca brytyjskiego tronu (trzeci w kolejce po swoim dziadku i ojcu) zaledwie kilka dni temu odwiedził nasz kraj ze swoimi rodzicami i młodszą siostrzyczką Charlotte. Rodzeństwo wzbudziło ogromne zainteresowanie, a ich kreacje były komentowane w polskich mediach prawie tak często, jak stylizacje ich mamy, księżnej Kate.

Książę Jerzy kończy cztery lata

Książę przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku - jego narodziny były niezwykle ważnym wydarzeniem dla Brytyjczyków, a pierwsze zdjęcia chłopczyka obiegły wszystkie światowe media. Szybko okazało się, że mały Jerzy bez trudu podbił serca ludu - synek Kate i Williama jest ulubieńcem dziennikarzy i fotoreporterów, a jego zdjęcia budzą zainteresowanie zakochanych w nim milionów. 

Choć być może brzmi to zabawnie, cztery lata to całkiem poważny wiek dla księcia - mały Jerzy tej jesieni rozpocznie naukę w prywatnej szkole, w pewnym sensie kończąc etap beztroskiego dzieciństwa. Przed nim nowe wyzwania i obowiązki, ale nie wątpimy, że maluch da sobie radę śpiewająco. Życzymy mu wszystkiego najlepszego!

Poniżej nowy, oficjalny portret księcia na jego czwarte urodziny:

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak zmieniał się książę Jerzy - czy można oprzeć się temu uroczemu chłopcu? :)

Zobacz też: Księżna Kate w najpiękniejszej sukience z odkrytymi ramionami, jaką można sobie wyobrazić

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 22:57

Nasze propozycje