Poprzedni artykuł: Jest pierwsze zdjęcie córeczki Natalii Siwiec! Pokazał je szczęśliwy o... Następny artykuł: Uczestniczka 'Top Model' niedługo zostanie mamą! Pochwaliła się ogromn...

Zaskakująca decyzja Kate w sprawie porodu - trzecie dziecko urodzi w...

Trzecie dziecko książęcej pary przyjdzie na świat inaczej niż pozostałe dzieci?

Odkąd Pałac Kensington potwierdził, że księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka, media oszalały. Nie minęło wiele czasu, a wiemy już, jakiej płci będzie royal baby, a samopoczucie ciężarnej jest przedmiotem zainteresowania milionów ludzi na całym świecie. Teraz pojawiła się zaskakująca informacja dotycząca samego porodu, który będzie miał miejsce wiosną 2018 roku.

Księżna Kate urodzi trzecie dziecko w domu?

Choć zarówno 4-letni książę Jerzy, jak i 2-letnia księżniczka Charlotte przyszli na świat w londyńskim szpitalu św. Marii, wygląda na to, że ich siostrzyczka wyda pierwszy krzyk w bardziej intymnych okolicznościach. Daily Mail donosi, że księżna tym razem chciałaby zdecydować się na poród domowy. Czy istnieje jakiś specjalny powód?

Wbrew pozorom nie jest to tak zaskakujący pomysł, jak mogłoby się wydawać - do lat 70. XX wieku wszystkie dzieci w rodzinie królewskiej przychodziły na świat w murach Pałacu Kensington. Wygląda na to, że Katema zamiar odświeżyć dawną tradycję i powitać trzecie dziecko z dala od ciekawskich spojrzeń i odgłosów tłumów oczekujących pod placówką medyczną, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich porodów.

Co sądzicie o tym pomyśle? Myślicie, że Kate rzeczywiście zdecyduje się na poród domowy?

Zobacz też: Zobaczcie pierwsze zdjęcie Natalii Siwiec z córką. Fani: "Jaka maleńka!"

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 13:20

Nasze propozycje