Poprzedni artykuł: Księżna Kate wróciła na salony - widać już ciążowy brzuszek! Następny artykuł: Zdjęcie Natalii Siwiec ze spaceru z córką wywołało falę krytyki. Znowu...

Księżna Kate w 4. miesiącu ciąży tańczy na... stacji kolejowej! Musicie to zobaczyć :)

Dziecko,
,
, tagi: ciąża, kate middleton, księżna Kate, brytyjska rodzina królewska
Ciężarna Kate Middleton znów jest na ustach wszystkich - tym razem za sprawą dość niecodziennego tańca. I jak tu jej nie kochać?

Wygląda na to, że księżna Kate na dobre wróciła do formy, a po ostatnich ciążowych dolegliwościach nie ma już śladu. Ulubienica Brytyjczyków wraz z księciem Williamem i księciem Harrymwzięła udział w imprezie charytatywnej Charities Forum na London Paddington Station. Organizatorzy z pewnością są zadowoleni - wystarczył jeden taniec i dziś wszyscy mówią tylko o Kate!

Księżna Kate w 4. miesiącu ciąży

Od czasu, gdy oficjalnie potwierdzono fakt, że Kate i William spodziewają się trzeciego dziecka, księżna przyciąga jeszcze więcej uwagi niż zazwyczaj. Choć Kate wciąż zachwyca szczupłą figurą, ciążowy brzuszek staje się coraz bardziej widoczny. Póki co nie wydaje się jednak, by nadmiernie jej ciążył :) Księżna dała temu dowód, wykonując na stacji uroczy taniec wraz z... misiem Paddingtonem. Zobaczcie tylko ten filmik!

Błogosławiony stan wyraźnie służy Kate, która promieniała w eleganckiej bladoróżowej kreacji marki Orla Kiery. Wysokie obcasy nie przeszkodziły jej ruszyć w tany z najsłynniejszym misiem świat - roześmiana księżna sprawiała wrażenie osoby, która doskonale się bawi. A nam poprawia się humor, gdy patrzymy na te zdjęcia :)

Zobacz też: Już wiadomo kiedy urodzą Pippa i Kate! Znana jest także płeć ich dzieci

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 października 2018, 22:14

Nasze propozycje