Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Sekrety piękna gwiazd - Agnieszka Rylik: Jestem w ciągłym biegu, ale d... Następny artykuł: Nie zgadniecie, co Zosia Ślotała zrobiła swojej córeczce

Księżna Kate pierwszy raz szczerze o chorobie psychicznej dzieci. Zrobiła wrażenie!

Dziecko,
,
, tagi: kate middleton, choroby psychiczne
Jej wyznanie zrobiło duże wrażenie na całym świecie, ale czy znając zaangażowanie Kate w sprawy społeczne powinno nas to dziwić?

Księżna Kate ochoczo angażuje się w sprawy społeczne, a największe zainteresowanie okazuje inicjatywom związanym z dziećmi. Na pewno duży wpływ ma na to również fakt, że obecnie jest mamą dwójki dzieci- Charlotte i George'a. 

Ostatnia jej wypowiedź w ramach akcji ośrodka "Narodowe Centrum Anny Freud" wzbudziła jednak szczególne zainteresowanie. Opowiadała bowiem o tym, jak ważna jest obserwacja i leczenie zaburzeń psychicznych u dzieci. Ten temat nadal należy do tabu, a szczególnie rzadko mówi się o tym, że z tego typu zaburzeniami mogą się borykać właśnie najmłodsi. Księżna Kate podjęła więc ten temat, a jako przykład podała własne dzieci, mówiąc, że gdyby zauważyła niepokojące sygnały, na pewno nie zwlekałaby z wizytą u specjalisty.

"Żaden rodzic nie zastanawia się nad wizytą u lekarza, gdy dziecko ma gorączkę. Wiele dzieci cierpi jednak z powodu braku odpowiedniej opieki, tylko dlatego, że dorośli kierują się wstydem i boją się zapytać. Wspólnie z Williamem jesteśmy pewni, że zgłosilibyśmy się do najlepszych specjalistów, gdyby George czy Charlotte potrzebowali takiej pomocy".- powiedziała Księżna.

Czy ta wypowiedź zmieni nastawienie Brytyjczyków do zaburzeń psychicznych u dzieci? 

Zobaczcie także:  Samotność w związku- jak ją rozpoznać i w jaki sposób sobie z nią radzić?

Foto: East News

zdjęcia: ONS

Polecany film

Mięśnie brzuch z piłką 2


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2017, 20:04
babyonline.pl

Nasze propozycje