Poprzedni artykuł: Zaskakująca decyzja Kate w sprawie porodu - trzecie dziecko urodzi w..... Następny artykuł: Anna Dec potwierdza: Tak, tak, spodziewamy się upragnionego Bobasa!

Uczestniczka 'Top Model' niedługo zostanie mamą! Pochwaliła się ogromnym brzuszkiem

Dziecko,
,
, tagi: ciąża, Top Model
Marta Szulawiak po raz trzeci zostanie mamą. Modelka zdradziła, jak nazwie synka.

Pamiętacie Martę Szulawiak z "Top Model"? Śliczna blondynka to niezwykle barwna postać. W programie TVN przyznała, że tańczyła jako striptizerka w nocnym klubie, potem z sukcesem otworzyła szkołę tańca na rurze, startowała z listy SLD w wyborach i... prowadziła program w TLC "Seks bez tajemnic".

Marta prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki absolutnie zakręconą na punkcie zdrowego stylu życia (hodują nawet własne kury :). Już niedługo rodzina gwiazdy "Top Model" się powiększy - Marta pokazała swoje zdjęcia w ciąży. To już 9 miesiąc. Wiadomo, że Szulawiak urodzi chłopca, któremu da na imię Leo.

Jak widać baby boom w polskim show-biznesie trwa, już niedługo zostaną mamami: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magda Lamparska czy Magdalena Boczarska.

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Foto: ONS / Facebook Marta Szulawiak-Turska

Polecane kosmetyki dla kobiet w ciąży i mam karmiących:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 września 2018, 19:23
mamotoja.pl

Nasze propozycje