Poprzedni artykuł: W Polsce dostaniemy premię za... szybkość w rodzeniu dzieci? Następny artykuł: Mateusz Damięcki zostanie ojcem!

Thylane Blondeau ma następczynię! Oto 'nowa' najpiękniejsza dziewczynka na świecie

Dziecko, , tagi: modeling, viral, dzieci
6-latka z Rosji ma na koncie liczne sesje zdjęciowe, a media obwołały ją najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Powtórzy sukces Thylane Blondeau?

Najpiękniejsza dziewczynka świata już nie mieszka we Francji! Thylane Blondeau, która w wieku czterech lat wystąpiła w pokazie Paula Gaultiera jest dziś nastolatką, a media właśnie znalazły jej następczynię. Mowa o sześcioletniej Rosjance, która jest tak uderzająco piękna, że przypomina porcelanową laleczkę.

Anna Knyazeva - "nowa" najpiękniejsza dziewczynka na świecie

Długie, proste włosy z równo przyciętą grzywką, słodki uśmiech i przeszywające spojrzenie - Anna Knyazeva wygląda jak ucieleśnienie marzeń o doskonale pięknym dziecku. Jej matka zadbała o to, by niezwykła uroda dziewczynki nie przeszła niezauważona - mimo młodego wieku, Anna jest pod opieką profesjonalnej agencji modelek i bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych. A wiele wskazuje na to, że to dopiero początek.

Dziewczynka ma oficjalny profil na Instagramie, który obserwuje ponad 560 tysięcy osób - fakt ten zwrócił uwagę światowych mediów, które zdążyły obwołać ją "najpiękniejszą dziewczynką na świecie". Patrząc w ogromne, błękitne oczy Anny, chyba mało kto miałby odwagę dyskutować z tym stwierdzeniem.

Choć dziewczynka rzeczywiście jest zjawiskowo piękna, nie wszyscy pochwalają fakt, że jej matka tak wcześnie wprowadza ją do bezwzględnego świata show biznesu. Nie brakuje głosów, że Anna została "okradziona" z dzieciństwa, pozując przed obiektywem zamiast bawić się domkiem dla lalek ze swoimi rówieśniczkami.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć Anny - myślicie, że powtórzy sukces Thylane Blondeau?

Zobacz też: Książę George napisał list do Świętego Mikołaja. O co poprosił?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2018, 01:25

Zobacz także

Nasze propozycje