Poprzedni artykuł: Anna Gzyra zachwyca w ciąży! Następny artykuł: Księżna Kate spodziewa się... bliźniąt? Brytyjskie media oszalały!

Książęca para nie powinna mieć więcej dzieci?

Dziecko,
,
, tagi: kate middleton, książę William, brytyjska rodzina królewska
Troje to za dużo? Organizacja zajmująca się ochroną praw dzieci twierdzi, że Kate i William nie powinni więcej powiększać rodziny.

Wieść o trzeciej ciąży księżnej Kate wzbudziła emocje na całym świecie. Odkąd Pałac Kensington wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie, media na wyścigi informują nas o samopoczuciu przyszłej mamy oraz analizują zmiany zachodzące w jej sylwetce. Okazuje się jednak, że nie wszystkich cieszy fakt, że książęca rodzina się powiększy...

Kate i William nie powinni mieć więcej dzieci?

Zamieszanie wywołała organizacja Having Kids, która zajmuje się ochroną praw dzieci i promuje małe rodziny, wierząc, że w ten sposób możliwe jest przeciwdziałanie problemowi przeludnienia świata i postępującej degradacji środowiska. Przedstawiciele Having Kidsnie pochwalają decyzji Kate i Williama o trzecim dziecku, twierdząc, że książęca para... daje społeczeństwu zły przykład.

Dyrektor zarządzająca organizacją napisała list do przyszłych rodziców, tłumacząc, dlaczego ich zdaniem Jerzy i Charlotte nie powinni mieć więcej rodzeństwa. Anne Green argumentuje, że świadomie rezygnując z posiadania większej liczby dzieci, rodzice dbają o zachowanie naturalnych zasobów i lepsze, zdrowsze życie nas wszystkich

Przedstawiciele rodziny królewskiej jak dotąd w żaden sposób nie skomentowali tej sprawy, głos natomiast zabrali internauci. Większość staje murem za Kate i Williamem, pisząc wprost, że decyzja o liczbie potomstwa należy wyłącznie do nich i nikomu nic do tego. I właściwie trudno się nie zgodzić - kto jak kto, ale członkowie rodziny królewskiej z pewnością są w stanie zadbać o to, by ich dzieciom nie zabrakło niczego. A jakie jest wasze zdanie?

Zobacz też: Modelki plus size i Photoshop. Jak wyglądają bez retuszu? Będziecie zaskoczone

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 października 2018, 22:17

Nasze propozycje