Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 20 wyjątkowych strojów dla dzieci na Halloween! Następny artykuł: Strrrasznie.. ładne dekoracje na Halloween!

Niezwykłe maski i przebrania dla dzieci

Dziecko,
,
, tagi: zabawki, stroje na Halloween, przebrania dla dzieci, maski na Halloween
Poznaj niezwykłą historię powstania marki Frida’s Tierchen i dowiedz się na czym polega wyjątkowość produktów tworzonych przez Marię Salamanca.

Ta historia ma swój początek w Barcelonie, 6 lat temu. Wtedy właśnie na świat przyszła mała Frida. Po narodzinach córeczki życie i plany zawodowe Marii Salamanca wywróciły się do góry nogami. Dzięki temu możemy dziś podziwiać małe dzieła sztuki marki Frida’s Tierchen
Maria całe życie związana była ze sztuką, kiedy została mamą odkryła że świat dziecięcych zabawek ma ze sztuką niewiele wspólnego. Plastikowe, tandetne, często słabej jakości i powodujące przestymulowanie dziecka. Mimo usilnych prób coraz ciężej było Marii znaleźć coś, czym mogłaby bawić się jej córeczka. Wtedy podjęła decyzję, postanowiła wypełnić lukę, którą odkryła. 

Maria chciała stworzyć zabawki, które w nienachalny sposób towarzyszyłyby Fridzie w dorastaniu. Projektując lalki i maski starała się skupić na dobrej jakości materiałach oraz estetycznym wzornictwie. Frida jest dla swojej mamy nieustanną inspiracją, Maria przyglądając się jej zabawie stara się tworzyć takie zabawki, które będą odpowiadały ciągle zmieniającym się potrzebom córki. Piękno tworzonych przez Marię przedmiotów polega na tym, że są one proste, przez co pozostawiają dzieciom przestrzeń do rozwoju kreatywności

Co sądzicie o przebraniach i maskach Frida’s Tierchen?

Zdjęcia: fridastierchen.com

Polecany film

Studio Babyonline odcinek 01


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Nasze propozycje