Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Filmowy Tydzień Detektywów z Lassem i Mają! Następny artykuł: Jak wprowadzić gluten do diety dziecka?

"Pluszaki dla edukacji"- wyjątkowa akcja IKEA!

Dziecko,
,
, tagi: Ikea, zabawki
Po raz kolejny szwedzka sieć sklepów IKEA pokazała, że dzieci są dla nich naprawdę ważne. W ramach akcji "Pluszaki dla edukacji" sieć sklepów IKEA wyprodukowała wyjątkowe zabawki!

Projekt "Pluszaki dla edukacji" został zainicjowany przez markę IKEA w 2003 roku, początkowo akcję wspierała organizacja UNICEF. W 2006 roku do inicjatywy przyłączyła się organizacja Save the Children. W ciągu ostatnich 12 lat dzięki projektowi uzbierano 67 milionów euro, które wspomogły 11 milionów dzieci na całym świecie. 13 rok współpracy okazał się wyjątkowy. Zebrane w tym roku pieniądze zostaną przekazane na edukację dzieci żyjących w biedzie, w najuboższych krajach świata. Inicjatywa jest wyjątkowa nie tylko z tego powodu, wszystkie pluszaki które powstały w ramach projektu zostały wykonane w oparciu o rysunki dzieci z całego świata. Dlaczego IKEA zdecydowała się zaprosić dzieci do współpracy? Odpowiedź jest prosta: "Któż bowiem wie lepiej, czego oczekują od zabawek dzieci, niż ci, którzy sami się nimi bawią?". Spośród tysięcy nadesłanych prac jurorzy wybrali 10 rysunków, na podstawie których powstały wyjątkowe zabawki. W naszej galerii znajdziecie zwycięskie prace.

Więcej informacji na temat akcji na stronie IKEA.pl.

Jak podobają Wam się nowe pluszaki marki IKEA?

Polecany film

zajawka 04


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Nasze propozycje