Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Rodzina leci do kina w październiku! Następny artykuł: 20 wyjątkowych strojów dla dzieci na Halloween!

Zabierz dziecko do muzeum! #rockthatmuseumkid

Dziecko,
,
, tagi: instagram, fotografia, sztuka, muzeum
Zobacz wyjątkowe zdjęcia, które udowadniają, że dzieci i sztuka to idealne połączenie. Dowiedz się na czym polega internetowa akcja @rockthatmuseumkid
dziecko w muzeum

Czy warto zabierać dzieci do muzeum? Oczywiście, że warto! Sztuka ma jedną niezwykłą właściwość, nie pyta o wiek, jest dla każdego! Sztukę można interpretować na wiele sposobów, a to sprawia że niezależnie od wieku malca nie ma obaw, że dziecko czegoś nie zrozumie, po prostu inaczej rzecz zinterpretuje. "Rock that museum kid" to akcja zainicjowana przez właścicielkę Instagrama o nazwie @missmillemaria. Fotografie umieszczone na profilu @rockthatmuseumkid mają na celu pokazanie, że dzieci i sztuka to doskonałe połączenie!  

dziecko w muzeum

Muzea kojarzą się nam z nudnym, wielogodzinnym spacerem, usypiającym głosem przewodnika, zapachem kurzu i nieciekawymi eksponatami. Odkąd byliśmy mali bardzo dużo się zmieniło. Nowoczesna sztuka zyskała inny wymiar, coraz częściej jest interaktywna, a muzea i galerie ogólnodostępne i dostosowane do najmłodszych zwiedzających!

dziecko w muzeum

Na profilu @rockthatmuseumkid możemy znaleźć zdjęcia dzieci, w rożnym wieku, obcujących ze sztuką. Fotografie przedstawiają maluchy w najróżniejszych muzeach, na całym świecie.  

dziecko w muzeum

Jeśli chcesz aby Twoje zdjęcie znalazło się na profilu @rockthatmuseumkid wystarczy, że sfotografujesz dziecko podczas wizyty w muzeum, zamieścisz zdjęcie na swoim koncie na Instagram i otagujesz je #rokcthatmuseumkid. Jeśli właścicielka profilu uzna zdjęcie za unikalne na pewno znajdziesz się wśród cudnych fotografii @rockthatamuseumkid.

Dbacie o to aby Wasze dzieci obcowały ze sztuką? 

Zdjęcia: instagram.com/rockthatmuseumkid


Zobacz także

Polecany film

Studio Babyonline odcinek 09

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2016, 23:15
babyonline.pl