Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska pokazała, jak karmi piersią Następny artykuł: Mały książę Jerzy ma dość etykiety? Nie chce już nosić tej rzeczy!

Jak wygląda 17-letni syn Natalii Kukulskiej? Jan też zostanie muzykiem?

Syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki wyrasta na przystojniaka i... będzie muzykiem?

Syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki ma 17 lat i wszystko wskazuje na to, że pójdzie w ślady słynnych rodziców. Gra na perkusji i pianinie, ale też nie boi się... śpiewać! Z okazji jego urodzin wokalistka chwaliła się jego zdjęciem przy pianinie, co już wskazywało na jego muzyczny talent. 

Polecamy:  Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty wujka Harry'ego z 1986 roku!

"Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Jan pokochał muzykę. Jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować", niedawno chwaliła się Natalia Kukulska w rozmowie z „Faktem”.

#stolat #prawiedorosły #pierworodny #wspaniały #dumnamama ❤️ ⚽️❤️

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Polecamy:  Ta trzylatka pokazała, jaka siła drzemie w kobietach. Jej zdjęcia podbijają internet

Niedawno do internetu trafił też utwór z teledyskiem "Nie chcemy się bać", w którym występuje Jan Dąbrówka. Materiał został stworzony przez Warsztatową Akademię Musicalową, w którym śpiewają także inni uczestnicy warsztatów.

Jan Dąbrówka ponoć też komponuje. W ślady rodziców idzie również 12-letnia Ania, która również uczy się w szkole muzycznej i interesuje się śpiewem. Dzieci chętnie też odwiedzają studio rodziców. 
Przypominamy, że kilka miesięcy temu Natalia Kukulska urodziła trzecie dziecko - córeczkę Laurę. Czy ona również pójdzie w ślady rodziców?:)

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 grudnia 2018, 06:29

Zobacz także

Nasze propozycje