Poprzedni artykuł: Czym zastąpić mleko krowie w diecie dziecka? Następny artykuł: TOP 7: akcesoria do kąpieli, które pokocha Twoje dziecko!

Czy da się stworzyć sztukę za pomocą smartfona?

Dziecko,
,
, tagi: instagram, fotografia, sztuka, fotografia dziecięca
Konto Ali Jardine obserwuje ponad pół miliona użytkowników na Instagramie. Żona i mama dwójki dzieci, żyjąca w Kaliforni tworzy na swoim iPhone dzieła sztuki.

Nowoczesne "malarstwo"

Ali Jardine wraz z mężem i dwójką dzieci mieszka w Kaliforni. Kobieta od zawsze była związana ze sztuką, dotychczas malowała obrazy. W 2010 po raz pierwszy w jej ręce trafił telefon marki iPhone, dostała go na urodziny od męża. Malarka zaczęła eksperymentować z możliwościami smartfona. Ściągnęła kilka programów do obrabiania zdjęć, zainstalowała Instagram i .. od tamtej pory, jak sama twierdzi, nie rozstaje się ze swoim telefonem. iPhone okazał się idealnym narzędziem do tworzenia sztuki. Artystka modyfikuje zdjęcia, których bohaterami są jej dzieci Gabe i Pippin. Efektem są niesamowite obrazy, które zabierają nas w nierzeczywiste, baśniowe miejsca. Ali lubi zawierać w swoich pracach motyw walki dobra ze złem.  

Więcej prac artystki możecie znaleźć na jej instagramowym profilu instagram.com/alijardine.

Podobają Wam się prace Ali Jardine?

Polecany film

Instagramowe kłamstwa


Nasze propozycje