Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Urlop rodzicielski- co się zmieni w 2016 roku? Następny artykuł: Alimenty na dziecko-prosty przewodnik

Matki karmiące piersią w obiektywie Tammy Nicole

Trwa Światowy Tydzień Karmienia Piersią. Z tej okazji fotografka Tammy Nicole stworzyła wyjątkową galerię zdjęć matek z dziećmi, która ma promować karmienie piersią.

Artystka Tammy Nicole z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią stworzyła niesamowitą galerię zdjęć, która ukazuje karmiące matki. Autorka mieszka w Monachium. Jak sama przyznaje fotografowanie karmienia piersią było dla niej wyjątkowym doświadczeniem. "To jest jedno z tych przeżyć, których nie da się opisać słowami. Słowa to za mało aby oddać emocje temu towarzyszące. "Wędrówka przez macierzyństwo" tak nazwałam ten projekt.". Autorka nie ukrywa, że fotografowaniu mam karmiących swoje dzieci towarzyszyły wyjątkowe emocje i dodaje: "Czuję, że jestem gdzieś daleko, gdy fotografuję mamę karmiącą swoje dziecko. Ciężko to opisać. Jakbym czuła tę więź i całą dobrą energię wewnątrz.".

Na stronie autorki projektu można znaleźć wyjątkowy film, na którym oprócz fotografii karmiących matek, można znaleźć ich wypowiedzi dotyczące karmienia piersią."Dla mnie efekt jest wyjątkowy i mam nadzieję, że reszta świata to doceni!"

Tammy Nicole można śledzić również na jej profilu na Facebooku.

Jak podobają Wam się zdjęcia? 

Zdjęcia: tammynicolephotography.com


Zobacz także

Polecany film

Kocham cię

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 października 2016, 12:45
babyonline.pl