Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Kampania "Żyj z pompą", sprawdź jak pomóc dzieciom chorym na MPD Następny artykuł: Sposób na ciemieniuchę- "Olejuszka" Skarbu Matki

5 łatwych ozdób wielkanocnych, które zrobi nawet dziecko!

Dziecko,
,
, tagi: dziecko, wielkanoc, diy, ozdoby
Poznaj 5 prostych ozdób Wielkanocnych, które możesz wykonać wspólnie ze swoim dzieckiem. Święta Wielkanocne to świetny czas aby zaangażować dziecko w przyozdobienie domu. Korzyści z takiej zabawy jest wiele, dziecko kreatywnie spędza czas, rozwija umiejętności, a mieszkanie zyskuje piękne, ręcznie robione dekoracje.

Jedyne czego potrzebujecie to wizyta w papierniczym, parę złotych i dużo wyobraźni. Postaraj się aby poziom trudności wykonywanych dekoracji był dostosowany do wieku dziecka, tak żeby czerpało ono przyjemność z zabawy, a nie sfrustrowane rzuciło kredki i wycinanki w kąt. Najlepiej niech samo wymyśla papierowe baranki, kurczaczki i króliczki.
Pamiętaj, że święta to czas nie tylko gładko wyprasowanych obrusów, czystych na błysk okien i uginającego się od jedzenia stołu. To niepowtarzalny moment, kiedy wszyscy jesteście razem. Oderwij się na chwilę od domowych obowiązków i zamiast prezentów od króliczka, czekoladowych jajek daj dziecku to co dla niego najcenniejsze. Czas. 

Sprawdź jak spędzić Wielkanoc z dzieckiem, znajdź inspiracje przyozdabiania jajek i przepisy na Wielkanocne ciasta dla dzieci.

zdjęcia: Fotolia

Zobacz także

Polecany film

Kocham cię

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 października 2016, 14:29
babyonline.pl