Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Dziecko z depresją. Liczba przedszkolaków potrzebujących opieki psychi... Następny artykuł: Szukasz pomysłu na prezent na Dzień Dziecka? Mamy 7 niesamowitych prop...

Niesamowita galeria kobiecych ciał po porodzie

Dziecko,
,
, tagi: kampania, macierzyństwo
„You are Beautiful” to globalna kampania, która została zainicjowana aby pokazać piękne ciała matek i ich autentyczne historie.

Jade Beall jest fotografką, autorką serii „The Bodies of Mothers” oraz projektu "A Beautiful Body". Jest również inicjatorką kampanii „You are Beautiful”, na którą obecnie zbiera fundusze. Inicjatywa zakłada stworzenie strony internetowej, która będzie zbierać nieprzerobione zdjęcia i inspirujące historie kobiet na całym świecie. Celem jest promocja zdrowego podejścia do ciała i upodmiotowienie kobiet. Cała kampania ma służyć podniesieniu świadomości ludzi i zachęcać do dbania o własne samopoczucie i samoocenę.

"Wiele kobiet czuje się samotnie i nie ma wsparcia w momencie kiedy ich ciało zmienia się z powodu ciąży, porodu, poronienia, zaburzeń odżywiania, depresji, przyrostu wagi, utraty masy ciała, raka, chorób czy wypadków" pisze Beall. "Projekt 'A Beautiful Body' był ratunkiem dla tysięcy kobiet z całego świata."

Autorka liczy na to, że kampania „You are Beautifull” będzie źródłem wsparcia dla kobiet, które właśnie przechodzą trudne momenty w życiu.

Sprawdź dlaczego boisz się ciąży i porodu oraz zobacz zabawne koszulki dla kobiet w ciąży. Dowiedz się też jak pokochać siebie.

Zdjęcia: Jadebeall.com

Polecany film

Gwiazdy, które zdecydowały się na późne macierzyństwo


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 stycznia 2017, 02:29
babyonline.pl

Nasze propozycje