Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Zmiany w zasiłku rodzinnym w 2016 roku! Następny artykuł: Październikowe „Poranki” w Multikinie!

Wyjątkowe zdjęcia noworodków- uśmiechnięte bobasy

Dziecko,
,
, tagi: fotografia, sztuka, fotografia dziecięca, zdjęcia noworodków
Lodnyńska fotografka Sandi Ford posiada wyjątkową umiejętność, potrafi na zdjęciach uchwycić uśmiechy noworodków.

Fotografia noworodkowa

Sandi Ford jest właścicielką londyńskiego studia fotograficznego o uroczej nazwie "Bumps, Babes and Beyond"("Brzuszki, dzieci i dużo więcej"). W 2012 roku Sandi została uznana za najlepszą fotografkę portretową, uzyskując tytuł "Top Portrait Photographer", a w 2014 roku otrzymała dziennikarską nagrodę od internetowego magazynu "Photography Magazine". To tylko mała część nagród, jakimi została doceniona za swoją pracę. Sandi jest uznawana za jedną z najlepszych fotografek dziecięcych i noworodkowych w Wielkiej Brytanii. Wiele zamówień na sesje fotograficzne Sandi otrzymuje od zagranicznych klientów. Zdjęcia, które możemy znaleźć na jej stornie internetowej bumpsbabesandbeyond.com są naturalne, delikatne i wyjątkowe. Prace uzdolnionej artystki ukazały się w książkach "Photographing Newborns" autorstwa Mimika Cooney oraz "How to Photograph Your Kids Like a Pro" napisanej przez Heather Mosher. Artystka dzięki wieloletniemu doświadczeniu nabyła rzadką umiejętność, potrafi zatrzymywać w kadrze niemowlęce uśmiechy, zobaczcie sami!

Zdjęcia: bumpsbabesandbeyond.com

Polecany film

Studio Babyonline odcinek 04


Nasze propozycje