Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Jak myślicie, ile lat mają te dziewczyny? Następny artykuł: Stwardnienie guzowate- jak je rozpoznać, jak leczyć?

Kidla.pl nowy serwis dla rodziców

Dziecko,
,
, tagi: dziecko, zdjęcia, rodzeństwo, ochrona prywatności
Dzięki Kidla.pl możesz stworzyć fotopamiętnik z dzieciństwa swojego dziecka. To prywatne i bezpieczne miejsce, w którym możesz zachować Wasze wspomnienia.

Czym jest Kidla.pl?

Kidla.pl to nowy, darmowy serwis, który został stworzony, aby umożliwić rodzicom dzielenie się z rodziną wspomnieniami z życia dziecka przy zachowaniu 100% prywatności. Dodając zdjęcie swojej pociechy do albumu na Kidla.pl decydujesz z kim i w jaki sposób podzielisz się wspomnieniami. Możesz też w każdej chwili usunąć zdjęcia i konto z serwisu. Nie ma ryzyka, że fotografie Twojego dziecka zostaną wykorzystane w celach marketingowych bez Twojej wiedzy. Portal daje możliwość zamówienia fotoalbumu z wybranych wcześniej zdjęć. Jest dostępny nie tylko w wersji przeglądarkowej, ale również jako aplikacja na tablety i smartfony.

Jak dołączyć do Kidla.pl?

Na stronie głównej serwisu znajduje się przycisk „Zarejestruj się”. Po kliknięciu w niego wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Istnieje też możliwość rejestracji poprzez użycie konta na Facebooku.

Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę Kidla.pl, zapoznaj się z regulaminem serwisu oraz polityką prywatności.

Sprawdź również czy rodzice dostatecznie chronią prywatność swoich dzieci oraz TOP 10 mam na Instagramie. Zobacz też czy istnieją granice intymności mamy.

zdjęcia: Fotolia

Polecany film

Sesja zdjęciowa - konkurs "Dziecko na okładkę"


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2017, 09:11
babyonline.pl

Nasze propozycje