Poprzedni artykuł: Wielkanoc z dzieckiem - jak się przygotować, by była pełna zabawy? Następny artykuł: Majówka z dzieckiem - co zabrać ze sobą? Poradnik dla mam

Zabawne koszulki dla kobiet w ciąży

Jesteś w ciąży? Zobacz przegląd wesołych t-shirtów zarezerwowanych wyłącznie dla przyszłych mam! To absolutny must have dla kobiet w ciąży!

Piękna pogoda za oknem to znak, że warto pomyśleć o zmianie ciążowej garderoby na zdecydowanie lżejszą i bardziej kolorową.

Podstawowym kryterium wyboru ubrań niech będzie wygoda, zarówno twoja, jak i rozwijającego się w tobie dziecka. Pamiętaj też, że nie warto wydawać całej pensji na ubrania ciążowe – twoja figura szybko się zmienia i za kilka tygodni może okazać się, że nie zmieścisz się w nowe bluzki, spodnie czy sukienki.

Wiosną w twojej szafie nie powinno zabraknąć wygodnych bawełnianych t-shirtów z dodatkiem elastycznych, ale oddychających włókien, dzięki którym bluzka będzie dopasowywać się do kolejnych etapów ciąży.

Taka zwykła koszulka nie musi być nudna! Sklepy (zwłaszcza te internetowe) oferują szereg zabawnych t-shirtów (a także bluzek z długim rękawem) z nadrukami podkreślającymi ciążowy brzuszek.

Poniżej przygotowałyśmy dla was galerię zabawnych koszulek (i nie tylko) dla kobiet w ciąży. Koniecznie zobaczcie te propozycje! :)

Sprawdź także: Odzież dla mam i kobiet w ciąży

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2018, 18:53
mamotoja.pl

Nasze propozycje