Poprzedni artykuł: Rihanna jest nie do poznania! Znów przytyła? Zobaczcie te zdjęcia... Następny artykuł: Znana trenerka fitness i prezenterka jest w ciąży! Który to miesiąc?

Ten mężczyzna podbija Instagram - ludzie nie mogą uwierzyć w jego prawdziwy wiek!

Fitness,
,
, tagi: instagram, viral, anti-aging
Twarz bez jednej zmarszczki, imponująca muskulatura... Nie uwierzycie, ile lat ma ten mężczyzna!

Choć ludzkość wciąż nie wynalazła jeszcze eliksiru młodości, Azjaci wydają się być najbliżsi odkrycia tej tajemnicy. Niedawno zachwycałyśmy się młodzieńczym wyglądem tajwańskich sióstr Hsu, które w wieku 40-lat przypominają nastolatki, jednak pojawiła się konkurencja... I to mocna - singapurski fotograf ma jakieś dwa razy więcej lat, niż wygląda!

Chuando Tan - wiecznie młody fotograf z Singapuru

Bujna fryzura, grube oprawki, stylowe ubrania, seksowne selfie - gdyby te przymiotniki zestawić z większością mężczyzn po 50-tce, z tego równania niechybnie wyszedłby nam kryzys wieku średniego. Istnieje jednak facet, któremu to wszystko pasuje, mimo, że - choć przeczą temu wszystkie znaki na niebie i ziemi - młodzieńcze lata ma już dawno za sobą.

50-letni Chuando Tan jest fotografem modowym z Singapuru, który - powiedzmy to sobie wprost - szokuje młodym wyglądem. Jego imponująca muskulatura przypomina o najlepszych latach Arnolda Schwarzeneggera, a gładka, niemal pozbawiona zmarszczek twarz wzbudziłaby zazdrość Patricka Batemana z "American Psycho". Już samo to wystarczyłoby do zrobienia kariery na Instagramie, ale metryka Chuando sprawia, że ludzie na całym świecie przecierają oczy ze zdumienia i... chcą więcej jego zdjęć.

Jaki jest sekret "wiecznej młodości" fotografa? W wywiadach Singapurczyk zdradza, że regularnie ćwiczy, unika późnych kąpieli i zwraca uwagę na dietę. My jednak obstawiamy rewelacyjne geny i - być może - pewne wsparcie ze strony medycyny estetycznej.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia przystojnego fotografa - wierzycie, że ma 50 lat?

Zobacz też: Pochłania brud i zwalcza zaskórniki - ta smakowita pasta działa cuda na skórze!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:20

Nasze propozycje