Poprzedni artykuł: Znana trenerka fitness i prezenterka jest w ciąży! Który to miesiąc? Następny artykuł: Chcesz być fit? Teraz to najlepszy moment!

Rihanna odpowiedziała hejterom i pokazała, co tak naprawdę je - fani są zaskoczeni!

Fitness,
,
, tagi: dieta, rihanna, instagram, gwiazdy, metamorfozy gwiazd
Piosenkarka wreszcie zabrała głos w sprawie kontrowersji, które wzbudza jej nowa figura i... zaskoczyła wszystkich.

Fakt, że Rihanna wyraźnie przytyła od tygodni wzbudza niesłabnące zainteresowanie mediów na całym świecie. Dotychczas milcząca piosenkarka kilka dni temu postanowiła zareagować i... zrobiła to po mistrzowsku.

Rihanna odpowiada hejterom, którzy twierdzą, że jest za gruba

Nie da się ukryć, że słynąca z ponętnych kształtów Barbadoska od pewnego czasu więcej zakrywa niż pokazuje, starając się maskować dodatkowe kilogramy. Zaskoczeni nowym wizerunkiem gwiazdy fani przez pewien czas snuli domysły na temat możliwej ciąży RiRi. Te spekulacje ostatecznie nie znalazły potwierdzenia, za to w zeszłym tygodniu jeden z zagranicznych magazynów ujawnił informacje, że winę za nowe krągłości piosenkarki ponosi jej upodobanie do częstego palenia marihuany i związane z tym napady głodu. Co na to sama zainteresowana?

Choć do tej pory RiRi konsekwentnie milczała, ostatecznie postanowiła pokazać, jaki ma stosunek do całej sprawy - oczywiście na swój własny sposób ;) Kilka dni temu na Instagramie pojawił się filmik, na którym Rihanna razem z koleżanką robi zakupy w sklepie spożywczym. Piosenkarka ubrana w szorty i luźną tunikę z uśmiechem buszuje między półkami, trzymając w rękach takie przekąski jak chipsy, chrupki i wafle ryżowe. Widoczna na nagraniu koleżanka RiRi głośno woła do kamery "nie osądzajcie jej".

Nagranie zostało udostępnione na profilu robynsbish podpisane wymownie "Do wszystkich, którzy nazywają RiRi za grubą", a pod spodem pojawił się komentarz samej Rihanny. Piosenkarka napisała żartobliwie "To ktoś mówi, że jestem za gruba?".

Zarówno nagranie, jak i wypowiedź RiRi bardzo spodobały się użytkownikom Instagrama - pod publikacją błyskawicznie zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Nie da się ukryć - gwiazda pokazała, że ma do siebie duży dystans i wyraźnie dała do zrozumienia, że nie zamierza przejmować się medialną nagonką dotyczącą jej figury. Myślicie, że uda jej się zamknąć usta hejterom?

Zobacz też: Ten mężczyzna podbija Instagram - ludzie nie mogą uwierzyć w jego prawdziwy wiek!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 19:42

Nasze propozycje