Poprzedni artykuł: Zanim schudła 70 kilo, traktowano ją jak zwierzę w cyrku. Jaka dieta z... Następny artykuł: 3 kilogramy w 3 dni? Poznajcie tą szybką, tanią i... naprawdę smaczną...

Szczupłe uda, zgrabna pupa? To jedno ćwiczenie wyszczupli je, a przy okazji wymodeluje pośladki!

Fitness,
,
, tagi: trening nóg
To ćwiczenie jest jednym z tych najbardziej skutecznych podczas walki o smukłe uda i jędrne pośladki. Wystarczy kilka minut dziennie, a w wakacje nie będziesz wstydziła się założyć się bikini.

Jedyne czego potrzebujesz to guma do ćwiczeń. Powinna być dość wąska, a jeżeli masz szerszą, to załóż ją podwójnie na kostki i stań swobodnie w rozkroku na szerokość bioder tak, aby guma nie spadała z nóg. Tułów powinien być prosty, a ręce dla zachowania równowagi możesz oprzeć na biodrach.

Zobacz także:3 minuty! Tyle wystarczy, aby wiosną odsłonić płaski brzuch

Odchyl energicznie prawą nogę, pokonując przy tym opór gumy, a następnie powoli wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj po 20 powtórzeń na każdą nogę. Pamiętaj, że w trakcie wykonywania tego ćwiczenia ważne jest też zachowanie równowagi podczas balansowania. Pomoże ci w tym napinanie mięśni brzucha.

A o tym, że ćwiczenie jest skuteczne możesz się przekonać, patrząc właśnie na te dwie dziewczyny powyżej.

Projekt fitness

Wspólna pasja i praca przerodziła się w projekt, który śledzi na Instagramie już prawie 200 tysięcy osób. Profil nazywa się Joja i powstał zaledwie pół roku temu z połączenia imion dwóch modelek - Josephine Skriver i Jasmine Tookes - Aniołków Victoria’s Secret. Pomysł narodził się zaraz po tym, jak obie zauważyły, że ich treningi znakomicie się uzupełniają. Wtedy stwierdziły, że warto je połączyć.

Jasmine zdecydowanie bardziej woli intensywne cardio oraz trening siłowy. Josephine natomiast preferuje coś o wiele spokojniejszego – jogę. Tym sposobem wzajemnie sobie pomagają i jedna dba o sylwetkę drugiej. Chociaż wielu kobietom wydaje się, że ciało, którym mogą pochwalić się te modelki jest trudne do osiągnięcia, to ich plan treningowy nie wygląda na skomplikowany.

Zobacz także:Chcesz schudnąć na wiosnę? Mamy dietę Karoliny Szostak!

Modelki doskonale wykorzystały swoją popularność i tym samym pomagają kobietom na całym świecie zadbać o swoją sylwetkę. Dokładne opisy pod zdjęciami oraz filmami z treningów zdecydowanie ułatwiają naśladowanie Josephine i Jasmine. Nietrudno również zauważyć, że modelki promują także sportową linię odzieżową Victoria’s Secret. Jak widać marka ma fitnessowe ambicje i dba o potrzeby wielu kobiet.

zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 13:02

Nasze propozycje