Poprzedni artykuł: Trener gwiazd radzi: przez ten prosty błąd nadal nie masz mięśni na br... Następny artykuł: Ta dieta ma być hitem 2018 roku... Porównuje się ją do słynnego postu...

Karolina Szostak po raz kolejny jest na diecie! Chce schudnąć jeszcze więcej?

Karolina Szostak nie ukrywa, że swoją spektakularną metamorfozę zawdzięcza diecie, a właściwie postowi dr Dąbrowskiej. Gwiazda stosuje ją już kolejny raz!

Mamy nieodparte wrażenie, że to właśnie dzięki pochwałom gwiazd post dr Dąbrowskiej cieszy się ostatnio niebywałym zainteresowaniem. Korzystały z niego m.in. Katarzyna Cerekwicka, Anna Popek czy Sonia Bohosiewicz. Jednak nie ma co ukrywać, że kontrowersyjną dietę spopularyzowała spektakularna metamorfoza Karoliny Szostak. W wywiadach dziennikarka podkreślała, że jest zachwycona efektami, a zdjęcia mówią same za siebie:

karolina szostak przed i po poście dr dąbrowskiej

Polecamy:  Trener gwiazd radzi: przez ten prosty błąd nadal nie masz mięśni na brzuchu

Nie wiem, czy jestem trendsetterką postu dr Dąbrowskiej, czy raczej osobą, która uwierzyła, że jest on dla niej ostatnią deską ratunku. W każdym razie jestem zachwycona efektami. Ten post nie tylko odchudza, ale i robi remont w głowie – Karolina Szostak mówiła w wywiadzie dla "Party".

Na czym polega dieta Dąbrowskiej?

Dieta jest znana od wielu lat. Dr Ewa Dąbrowska zainicjowała postne turnusy dla swoich pacjentów już w latach 90., a wkrótce zaczęła wydawać książki na temat samoleczenia dietą. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jak wygląda szczegółowy jadłospis, to zapraszamy TUTAJ: Chcesz schudnąć na wiosnę? Mamy dietę Karoliny Szostak! Bardzo szczegółowy jadłospis:)

Dlaczego propozycje Dąbrowskiej są kontrowersyjne? Nie da się ukryć, że jeżeli w diecie ograniczamy ilość przyjmowanych kalorii do minimum, to po jej zakończeniu łatwo o m.in. efekt jo-jo. Nie wszyscy dietetycy są więc przychylni modzie na post warzywno-owocowy.

Hasło „samouzdrowienie” działa na wyobraźnię, a wiadomo, że sugestią możemy wiele zdziałać – mówi dietetyczka Agnieszka Mielczarek, która nie jest zwolenniczką metody dr Dąbrowskiej. Dlaczego? – Bo to nie jest dieta, tylko post. To prawda, daje spektakularny efekt, czyli dużą utratę wagi, ale nie uczy racjonalnego odżywiania się. Post się kończy i wiele osób rzuca się na bułkę z masłem. Miałam w gabinecie osoby z efektem jo-jo po poście dr Dąbrowskiej – tłumaczy Mielczarek.

Polecamy:  Przystojny trener z teamu Anny Lewandowskiej: ma lepsze ciało od... samego Lewandowskiego?

Jak widać, akurat Karolinie Szostak udało się uniknąć ponownego przybrania na wadze. Co więcej, gwiazda ma na tyle silną wolę, że raz na jakiś czas wraca do diety dr Dąbrowskiej. Ostatnio podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem na Instagramie, pod którym napisała, że już trzeci rok z rzędu robi post dr Dąbrowskiej. 

Przyznajemy, że gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Karolina Szostak jest obecnie wyjątkowo szczupła - na niedawnym pokazie Macieja Zienia czarowała bardzo wąską talią. Dlaczego więc powtarza post? Mamy więc nadzieję, że tym razem nie chodzi już o utratę wagi, a po prostu o podtrzymanie efektów albo oczyszczenie organizmu!

Czy spektakularna metamorfoza Karoliny Szostak przekonuje was do zastosowania diety dr Dąbrowskiej? 

źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje