Poprzedni artykuł: Kinga Rusin zdradziła, na czym polega sekret jej doskonałej figury! Gw... Następny artykuł: Jesteś na diecie, ale nie chudniesz? To może być wina tego pozornie zd...

To dzięki tej diecie Kim Kardashian schudła po ciąży. Można zrzucić nawet 5 kg w miesiąc, ale...

Fitness,
,
, tagi: kim kardashian, diety gwiazd
Dietetyczka Kim zdradziła, na jakiej diecie gwiazda schudła 30 kg! Ale lekarze nie są zachwyceni takim jadłospisem...

To, że celebrytka sporo schudła zarówno po pierwszej, jak i po drugiej ciąży zauważył pewnie każdy, ale jakim cudem udało jej się to tak szybko? Jej dietetyczka Colette Haimowitz zdradziła, jak odżywia się celebrytka.

Dawniej gwiazda zakrywała swoją figurę futrem... 

Potem jednak było już tylko lepiej:)

Widać, że Kim Kardashian ma szczuplejszą twarz oraz biodra. 

Z jakiej diety korzysta Kim Kardashian?

Celebrytka korzysta z diety Atkinsa, której podstawę stanowią tłuszcze zwięrzęce oraz oleje roślinne. Ilość spożywanych w niej kalorii to 1800-2200. Kim zdecydowała się na trzymanie dolnej granicy. Według Colette, sława najwięcej schudła dzięki jedzeniu na śniadanie omleta z warzywami i serem, a na lunch np. grillowanego kurczaka z sałatką, w której znajduje się m.in. ser feta. 

Z kolei na obiad może sobie pozwolić na zjedzenie makaronu z mięsem z kurczaka. Pomiędzy posiłkami Kim może podjadać owoce, bakalie i... wędliny. Celebrytka nigdy nie ukrywała też, że ma słabość do słodyczy. Jej jadłospis przewiduje więc też małe ciasto czekoladowe albo niewielką ilość masła orzechowego. Do przyjemności można zaliczyć także jogurt grecki z jagodami. 

Polecamy:  Kinga Rusin zdradziła, na czym polega sekret jej doskonałej figury! Gwiazda unika...

No cóż, w porównaniu z innymi, drakońskimi dietami czy nawet głodówkami, może się wydawać, że Kim Kardashian nie cierpiała na tej diecie, jednak trzeba mieć na uwadze, że celebrytka ma dwójkę dzieci i prężnie działa w biznesie, co wymaga od niej sporo energii.

Na czym polega dieta Atkinsa?

Dieta Atkinsa składa się z trzech etapów. W pierwszym przyjmuje się 20g węglowodanów na doę, warzyw ze skrobią i produktów zbożowych. 

W drugim etapie przyjmuje się 30-50 g węglowodanów i można już jeść owoce, jedynym warunkiem jest jednak aby miały niski indeks glikemiczny. Trzeci etap powinien trwać do końca życia. Zakłada on przyjmowanie tłuszczów i białek oraz niewielkiej ilości cukrów, a węglowodany nie mogą być łączone z jajami, mięsem. 

Poza tym lekarze nie są fanami tej diety. Przestrzegają przed zbyt małą ilością witamin dostarczanych organizmowi. Mogą przy niej występować również niedobory np. magnezu. Dieta Atkinsa może też powodować podwyższony poziom cholesterolu i niedobór antyoksydantów. Kim Kardashian przyznała, że po urodzeniu dziecka udało jej się schudnąć dzięki tej diecie już 5 kg w miesiąc, ale czy aby na pewno warto tak ryzykować? 

Czy korzystałyście kiedyś z podobnej diety?

Foto:  Instagram/ ONS
Zobacz także: Kim Kardashian zaczyna karierę w... świecie "beauty"! Zakłada własną markę makijażową

Oto najlepsze kremy na cellulit:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 16:03

Nasze propozycje