Poprzedni artykuł: Nowe wyzwanie w internecie. Na czym polega niebezpieczna 'dieta Kopciu... Następny artykuł: Ten suplement zabił już 44 osoby! Działa jak narkotyk i uzależnia

Nie ćwiczyła i nie stosowała diety, a schudła 60 kg. Wystarczyło kilka trików

Fitness, , tagi: odchudzanie, viral
W ciągu zaledwie dwóch lat Emily Amerson udało się uzyskać figurę, o której wcześniej mogła tylko pomarzyć. A to wszystko bez diet odchudzających i siłowni.

Emily Amerson nie stosowała nadzwyczajnych metod, medycyny estetycznej, ani diet odchudzających. Każda z nas może wprowadzić w życie jej sposoby na zrzucenie kilogramów i osiągnąć zamierzone efekty. Tym bardziej, że plan nie wymaga żadnych wyrzeczeń. Jedynym warunkiem są silna wola oraz determinacja.

Jak schudnąć bez wysiłku?

Kiedy zaczynała się odchudzać, Emily Amerson ważyła aż 130 kg. Tusza zaczynała jej doskwierać coraz bardziej, aż wreszcie pojawiły się pierwsze problemy zdrowotne. Tarczyca i pęcherzyk żółciowy nie działały poprawnie, a pogarszające się wyniki badań krwi budziły wątpliwości lekarzy.

Zobacz także: Ta dieta ma być item 2018 roku. Porównuje się ją do postu dr Dąbrowskiej

Decyzja była zatem prosta. Emily postanowiła, że musi zawalczyć o siebie i swoje zdrowie. Odchudzanie wydawało się jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Tym bardziej, że jej dwuletnia córka potrzebuje mamy w dobrej formie.

Dlatego pierwsze, co zrobiła Emily, to dokładne przyjrzenie się swojemu dotychczasowemu jadłospisowi. Zrezygnowała z cukru, ponieważ sama czuła, że ma działanie silnie uzależniające. Odstawiła wszystkie produkty wysokoprzetworzone oraz gotowe dania, na rzecz tych przygotowywanych przez siebie. Wreszcie zasmakowała różnych smaków i zaczęła poznać lokalną kuchnię.

Zobacz także:Trener gwiazd radzi - przez ten prosty błąd nadal nie masz mięśni brzucha

W rozmowie z serwisem Popsugar.com wyjawiła, że nawet jeśli znalazła w sklepie coś niezdrowego, na co nagle naszła ją ochota, próbowała przygotować sobie taki sam posiłek w domu, tyle że że w wersji fit. W jej własnym menu były np. organiczne chipsy kukurydziane, które miały imitować meksykańskie nachos.

Jak utrzymać wagę po diecie?

Po roku od odstawienia niezdrowej żywności, waga Emily wskazywała już 20 kg mniej. Dlatego postanowiła włączyć do planu dnia odrobinę ruchu. Czuła się coraz lżejsza, bo i proces chudnięcia nabrał tempa. Zaczęła więcej chodzić, bawić się z córką i nawet ta niewielka dawka aktywności sprawiła, że w ciągu kolejnego roku zrzuciła dwa razy więcej kilogramów. Obecnie waży 62 kg, czyli mniej niż połowę wagi wyjściowej!

Ale każdy, kto chociaż raz się odchudzał i odnotował w tej kwestii sukces wie, jak trudno jest utrzymać osiągniętą wagę. Emily nadal pilnuje tego, co je. Mimo że kiedyś nienawidziła warzyw, teraz miewa nawet na nie zachcianki. Stawia na produkty naturalne, przede wszystkim świeże owoce i warzywa, które kupuje od lokalnych dostawców. A to z kolei oznacza spożywanie produktów z ekologicznych upraw. Emily sama dziwi się temu, jak bardzo zmieniły się jej kubki smakowe!

Zdjęcie główne: Instagram.com/emily_amerson

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 grudnia 2018, 09:17

Zobacz także

Nasze propozycje