Poprzedni artykuł: Dieta baby food wraca! Ale czy naprawdę pomaga zdrowo schudnąć? Następny artykuł: Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka... Meghan Markle ma n...

Pamiętacie Emmę Stone w 'La La Land'? To już przeszłość! Jak wygląda teraz?

Fitness,
,
, tagi: Emma Stone, gwiazdy, metamorfozy gwiazd
Na potrzeby nowej roli aktorka musiała przybrać na wadze - bardzo się zmieniła?

Spektakularne metamorfozy gwiazd na potrzeby ról filmowych to obecnie "chleb powszedni" w Hollywood. Wszyscy pamiętamy wahania wagi Renée Zellweger (która na przemian tyła i chudła w kolejnych częściach "Bridget Jones") czy drastyczne przemiany Matthew McConaughey. Pewnym poświęceniem musiała wykazać się także Emma Stone - zdobywczyni Oscara za główną rolę kobiecą w pamiętnym "La La Land" do kolejnego projektu przytyła przeszło 7 kg!

Emma Stone przytyła 7 kg - bardzo się zmieniła?

Choć jako eteryczna Mia, aktorka zachwycała szczupłą sylwetką i płynnością ruchów (przygotowując się do pracy na planie, Emma spędziła wiele godzin na ćwiczeniach), jej następna rola wymagała kolejnej metamorfozy - tym razem w nieco innym kierunku. W filmie "Wojna płci" gwiazda zagrała legendarną tenisistkę Billie Jean King - aby wypaść wiarygodnie na korcie, aktorka ponownie zwróciła się po pomoc do swojego trenera. W wyniku ćwiczeń Emma przytyła przeszło 7 kg - jak teraz wygląda?

Źródło zdjęć: ONS oraz Instagram

Zdjęcie po lewej zostało wykonane w styczniu 2017 na rozdaniu Złotych Globów; po prawej kadr z "Wojny płci" i Emma jako Billie Jean King. Wyraźnie widać, że aktorka rzeczywiście przybrała na wadze - nie chodzi jednak o tkankę tłuszczową a... mięśnie! Przygotowując się do roli Emma m.in podnosiła ciężary, by zwiększyć wytrzymałość i wizualnie upodobnić się do tenisistki. Trzeba przyznać, że poradziła sobie z tym zadaniem znakomicie.

Polska premiera "Wojny płci" jest zaplanowana na początek grudnia - podejrzewamy, że do tego czasu Emma bez problemu wróci do poprzedniej sylwetki. Chyba, że jej następna rola będzie wymagała od niej czegoś całkowicie innego - w końcu aktorka słynie ze swojego profesjonalizmu. Pozostaje nam czekać, aż objawi swoje kolejne wcielenie.

Zobacz też: Ivanka Trump przyznała się do choroby, która dotyka wiele kobiet!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 września 2018, 20:23

Nasze propozycje