Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Jedzenie emocjonalne – jak sobie z nim radzić? Następny artykuł: Ortoreksja – kiedy zdrowe odżywianie staje się obsesją...

Happy Detoks - warsztaty z Kasią Bem

Fitness, , tagi: detoks organizmu
Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach, gdzie każdy znajdzie coś dla ciała i ducha. Cały pobyt będzie niezwykłą okazją, żeby odpocząć na łonie natury, w przepięknym hotelu, a przede wszystkim zadbać o siebie oraz swoje zdrowie i wnętrze!

Podczas wyjątkowego weekendowego pobytu na warsztatach spotkasz się z Kasią Bem – nauczycielką jogi, blogerką i dziennikarką, która podzieli się z uczestnikami zajęć swoją unikatową wiedzą na temat zrównoważonego stylu życia. Zdradzi również sposoby na odnalezienie spokoju, radości i harmonii w życiu poprzez uczestnictwo w zajęciach jogi i medytacji. Warsztaty skierowane są tylko do dorosłych kobiet i mężczyzn.

Prowadząca Kasia Bem

Nauczycielka jogi i medytacji, blogerka, autorka książki „Happy Detoks”.

Robię tylko to, co kocham i dlatego kocham, to co robię. Joga od kilkunastu lat jest moim centrum i wszystko wokół z tego wynika: uczenie, pisanie, filozofia życia, relacje z ludźmi, Światem. Posiadam zaszczytny tytuł Master of Yoga przyznany w systemie Sivananda jogi oraz uprawnienia do nauczania w innych systemach. Uwielbiam się dzielić wiedzą na temat jogi, oddechu, medytacji, uważności. Uczę i piszę z pasją.

Warsztaty Happy Detoks

Ceny i termin warsztatów:

06-08.11.2015

1399 zł. za jedną osobę (pokój indywidualny)

Razem taniej!

2499 zł. Cena dla dwóch osób w jednym pokoju.

5-gwiazdkowy Hotel Marina Club

Pięciogwiazdkowy hotel Marina Club to miejsce wyjątkowe. Położony w malowniczym zakątku Polski (12 km od Olsztyna), w otoczeniu rezerwatów przyrody i lasów, jest oazą ciszy, spokoju i przestrzeni. Hotel Marina Club oferuje swoim gościom  profesjonalne zabiegi SPA oraz dostęp do innowacyjnych rozwiązań medycyny estetycznej. Dla każdego uczestnika warsztatów przeznaczony będzie także masaż Magia dotyku.

Cena zawiera:

  • pobyt w hotelu - 2 doby, od godz. 14:00 w piątek do godz. 12:00 w niedzielę.
  • pełne wyżywienie - śniadanie, obiad i kolacja - menu lekkie, zdrowe i wegetariańskie.
  • sześć bloki warsztatów z Kasią Bem łącznie, w tym dwa w piątek, trzy w sobotę oraz jeden w niedzielę.
  • mata do ćwiczeń jogi dla każdego uczestnika warsztatów
  • masaż Magia dotyku dla każdego uczestnika warsztatów (pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji przez uczestnika warsztatów dnia i godziny zabiegu w hotelu)

Polecany film

Trening na zdrowy kręgosłup Fitness team Polki.pl


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2017, 11:00

Nasze propozycje