Poprzedni artykuł: Półroczna Klara Lewandowska już ćwiczy z mamą - musicie to zobaczyć! Następny artykuł: Mimo seksownych ubrań i makijażu budzi... prawdziwy popłoch wśród mężc...

Schudła prawie 70 kg i... została ostro skrytykowana. Za co?

Fitness,
,
, tagi: odchudzanie, metamorfozy, viral
Chwaląc się spektakularną metamorfozą, raczej nie spodziewała się, że stanie się ofiarą hejtu...

Czy można zostać skrytkowanym za schudnięcie 70 kilo? Zdjęcia przed i po odchudzaniu zazwyczaj budzą podziw i szybko rozprzestrzeniają się w internecie - zwłaszcza, jeśli obrazują tak dużą utratę wagi. Jednak Amandę Roberts spotkało coś całkowicie przeciwnego - gdy zrzuciła prawie 70 kg, fani zareagowali... złością.

Spektakularna metamorfoza - zrzuciła prawie 70 kg

Amanda latami zmagała się z otyłością - dziewczyna ważyła przeszło 150 kg i miała trudności z poruszaniem się. Mimo to przez długi czas publikowała na Instagramie wpisy w klimacie body positive, przekonując innych, jak ważna jest miłość do własnego ciała. Jednak czy akceptacja powinna oznaczać całkowitą bezkrytyczność wobec samej siebie? Zwłaszcza gdy jest ona szkodliwa dla zdrowia? Oczywiście, że nie - z tego względu Amanda zdecydowała się na walkę z nadwagą.

Ostatecznie dziewczyna zrzuciła prawie 70 kg i dziś waży 83 kg. Po tak dużej utracie wagi zostały jej płaty rozciągniętej skóry, które niedawno usunęła operacyjnie. W efekcie bardzo się zmieniła, co paradoksalnie nie spodobała się jej fanom.

Już w trakcie przemiany pod postami Amandy zaczęły pojawiać się negatywne komentarze. "Jednak nie kochasz swojego ciała tak bardzo, co?" - szydzili internauci, nawiązując do wcześniejszych publikacji dziewczyny. Podobną reakcję wywołały zdjęcia pokazujące efekty po usunięciu nadmiaru skóry - dziewczynie zarzucono hipokryzję. Ale czy słusznie?

Amanda postanowiła wyjaśnić fanom swój punkt widzenia - w jednym z ostatnich postów napisała wprost: "Zdecydowałam się na zmiany, bo kocham siebie". Akceptacja swojego ciała nie powinna oznaczać, że nie możemy niczego w nim zmieniać - zwłaszcza, jeśli chodzi o nasze zdrowie. Gratulujemy odwagi i - tym bardziej - udanej metamorfozy!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak bardzo zmieniła się Amanda!

Zobacz też: Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka... Meghan Markle ma na to swoje sposoby!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 września 2018, 22:42

Nasze propozycje