Poprzedni artykuł: Alkoreksja - uważajcie na ten niebezpieczny trend żywieniowy Następny artykuł: Ależ ona ma figurę! Julia Wieniawa w odważnej sesji na okładce popular...

Rihanna znowu przytyła? Nie! To tylko... Photoshop!

Fitness,
,
, tagi: rihanna, metamorfozy gwiazd, photoshop
Tak hejterzy przerabiają zdjęcia Barbadoski w programach graficznych, by wyglądała na grubszą niż jest w rzeczywistości!

Czy Rihanna znów się zaokrągliła? Nowa figura piosenkarki od miesięcy wzbudza ogromne zainteresowanie, a jej zdjęcia są szeroko komentowane przez media. Okazuje się jednak, że przynajmniej część z nich może być... nieprawdziwa!

Hejterzy przerabiają zdjęcia Rihanny

Choć nie da się ukryć, że dzisiejsza RiRi wygląda inaczej niż jeszcze kilka lat temu, kwestia jej nowej figury dla niektórych ludzi najwyraźniej stała się niezdrową obsesją. Jeden z fanowskich profili Barbadoski na Instagramie zwrócił ostatnio uwagę na fakt, że wiele zdjęć piosenkarki jest przerabianych w programach graficznych. Co ciekawe, bynajmniej nie na korzyść gwiazdy - hejterzy modyfikują jej ciało tak, by wydawało się grubsze niż w rzeczywistości! 

Przyjrzyjcie się powyższym zdjęciom - w pierwszej chwili mogłoby się wydawać, że to zdjęcie po lewej jest "poprawione". Tymczasem jest dokładnie na odwrót - na zdjęciu po prawej stronie nogi i sylwetka RiRizostały celowo rozciągnięte, sprawiając, że piosenkarka wygląda bardzo masywnie. Poniżej prawdziwe, nieprzerobione zdjęcia Barbadoski:

Jak widać, wiele fotografii RiRi pojawiających się w sieci może mieć mało wspólnego z rzeczywistością – choć nie tak dawno to gwiazda była podejrzewana o wyszczuplanie się na Instagramie, najwyraźniej jest dokładnie odwrotnie. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć RiRi!

Zobacz też: Chcesz optycznie wydłużyć sylwetkę? Z pewnością pokochasz ten gorący trend

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 05:46

Nasze propozycje