Poprzedni artykuł: Nie musisz ciężko ćwiczyć, żeby schudnąć :). Wystarczy, że będziesz tr... Następny artykuł: Była na diecie 28 dni. Zmieniła się nie do poznania, a... bezkarnie ja...

Małgosia Socha zdradziła, jak udało jej się schudnąć. Ten sposób sprawdzi się nie tylko po ciąży...

Fitness,
,
, tagi: ćwiczenia, Małgorzata Socha
Chcesz schudnąć? Małgosia Socha pokazała na Instagramie, co robi, żeby wrócić do figury sprzed ciąży - efekty powalają :)

Małgorzata Socha bardzo zeszczuplała! Wygląda na to, że aktorka, która w styczniu urodziła swoją drugą córeczkę - Basię, zaledwie po pół roku wróciła do formy sprzed ciąży. Mogli się o tym przekonać goście obecni na otwarciu nowej, warszawskiej restauracji Fat Buddha (w środku nie tylko dobre jedzenie, ale i... monumentalna rzeźba Buddhy o wysokości ponad 4 metrów!).

Gwiazda, ubrana w luźną sukienkę zachwycała. Widać, że Małgosia jest szczęśliwa i... wypoczęta (jak ona to robi przy dwójce dzieci? ;).
Aktorka po prostu promienieje - uwagę zwraca także jej delikatny makijaż, piękne, lśniące włosy, opalona skóra... 

Polecamy: Pokaż nam swój makijaż - wystarczy dodać go w Lookach Wizażanek, a zobaczy go cała Polska :)

Jak Małgorzata Socha schudła po ciąży?

Patrząc na Małgosię, od razu pojawia się pytanie: Co robi, że tak pięknie schudła? O sekret pięknej figury Małgosi zapytaliśmy jej menadżera - Pawła Bieńkowskiego.

Małgosia przede wszystkim jest w ciągłym ruchu - przy dwójce dzieci naprawdę jest co robić ;). Dodatkowo dużo pracuje - na planie i w teatrze. I nie zapomina też o treningach. Zrzuciła już ponad 15 kilogramów i nadal pracuje nad formą - opowiada nam Bieńkowski.

Jak Małgosia ćwiczy? Nie myślcie sobie, że godziny spędza na siłowni - nie ma na to czasu. Ale wybrała trening, który naprawdę działa cuda, czyli regularne bieganie. Gwiazda pokazała na swoim Instagramie, jak trenuje w lesie. 

Do tego Małgosia je zdrowo i wciąż karmi piersią - a jak doskonale wiedzą wszystkie mamy, to także sekret szybkiego powrotu do formy po ciąży.

Zobaczcie, jak Małgosia zmieniła się od początku roku - to naprawdę robi wrażenie. Brawo <3


A jakie wy macie sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów? 
Na naszym Wizażowym FORUM młode mamy dyskutują i radzą sobie nawzajem, jak pozbyć się nawet 30 kilogramów nadwagi - sprawdźcie koniecznie!

Zobacz także: Odchudzająca woda z cynamonem - prosty i tani przepis

FOTO: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 października 2018, 11:10

Nasze propozycje