Poprzedni artykuł: To nie ciąża ani wzdęcie... Tak może się objawiać popularna choroba Następny artykuł: Waga z Biedronki policzy twoje BMI, procent tkanki tłuszczowej, a nawe...

Mariah Carey znowu zachwyca figurą! Jednak to jej metoda odchudzania wywołała burzę

Fitness, , tagi: Mariah Carey
Mordercze treningi czy może drakońska dieta? Jedno jest pewne - Mariah Carey odzyskała dawną figurę!

Mariah Carey latami walczyła o szczupłą figurę, ale kiedy tylko straciła parę kilogramów, te prędzej czy później wracały. Efekt jo-jo niestety jej nie ominął... Jej waga stawała się więc kluczowym tematem plotek.

Zobacz także: Największe photoshopowe wpadki 2017 roku. Z tych zdjęć śmialiśmy się wszyscy

#mariahcarey ...

Post udostępniony przez Luca Tommassini (@lucatommassini)

Wygląda jednak na to, że tym razem udało jej się znaleźć metodę, dzięki której skutecznie pozbyła się tłuszczyku. Co takiego zrobiła wokalistka?

Jak schudła Mariah Carey?

Podobno pod koniec 2017 roku Mariah Carey stwierdziła, że ma już dość docinków na swój temat i zdecydowała się zrzucić zbędne kilogramy. Biorąc pod uwagę fakt, że Nowy Rok tak naprawdę dopiero się zaczął, wokalistka szybko spełniła założenia

Na przyjęciu zorganizowanym na cześć Jay-Z wszyscy zwracali uwagę nie tylko na jej kosztowną kreację, ale także na świetną sylwetkę. 

Jak donoszą zagraniczne media, diwa prawdopodobnie poddała się zabiegowi pomniejszenia żołądka o 15 procent oraz odsysania tłuszczu. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z końcówki roku oraz te najbardziej aktualne. To porównanie robi na nas ogromne wrażenie, ale cały czas zastanawiamy się, czy tym razem Mariah wytrwa w postanowieniach?

Zdjęcie: SPW/Splash News/EAST NEWS; Instagram.com/mariahcarey

W wyglądzie Carey widać sporą różnicę. Ale nie ukrywajmy, bardziej okrągłe kształty wokalistki zawsze wzbudzały ogromne zainteresowanie. Działo się tak nie dlatego, że ktoś wytykał jej wagę. Lawina negatywnych komentarzy spadła na Carey niejednokrotnie ze względu na retuszowanie zdjęć. Fani często pisali:

- Przestań poprawiać swoje ciało. To niedorzeczne. Zaakceptuj swoje ciało albo idź na siłownię. 

- Dlaczego wycięli jej połowę ciała?  

- Kochana, wszyscy cię kochamy. Ale prawdę mówiąc nie potrzebujesz poprawiania, aby coś komuś udowodnić. To się nazywa niepewność siebie.

- Myślę, że to zdjęcie nie jest prawdziwe, bo jej ciało w rzeczywistości jest bardzo gruuuuuuube.

Na zdjęciach gwiazda wyglądała zupełnie inaczej, a przede wszystkim szczuplej niż w rzeczywistości. Wokalistce trudno było się pogodzić ze swoją naturalną figurą i to niestety często było powodem szydzenia z niej. Czy teraz już nie będzie udoskonalała swoich zdjęć?

Zdjęcie główne: Instagram.com/mariahcarey

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 grudnia 2018, 05:23

Zobacz także

Nasze propozycje