Poprzedni artykuł: Chcesz być fit? Teraz to najlepszy moment! Następny artykuł: Eva Longoria przytyła! Jak teraz wygląda?

Joanna Krupa uwielbia to ciasto, a nadal ma idealną figurę. Jaki jest jej sekret?

Fitness, , tagi: dieta, Joanna Krupa
Diety Joanny Krupy to już żadna tajemnica :). W rozmowie z "Party" opowiedziała, co robi, aby utrzymać szczupłą sylwetkę.

Kiedy Joanna Krupa zdradziła, że nie odmawia sobie niczego, na co ma ochotę, aż trudno było nam uwierzyć w to, że stosując tę zasadę, nadal ma idealną sylwetkę. Za tym po prostu musiało kryć się coś więcej! A my wreszcie wiemy, co to jest :). 

Zdjęcie: Ons.pl

Dieta Joanny Krupy

Sposób Joanny Krupy na piękną sylwetkę jest bardzo prosty. Okazuje się, że jej ciało to wcale nie zasługa katorżniczych diet ani morderczych ćwiczeń. Gwiazda jest bardzo zapracowana, więc nie ma też wiele czasu na intensywny program treningowy. Różnica między tym jak wygląda teraz, a jak prezentowała się jeszcze kilka lat temu, jest przeogromna.

Zresztą już nieraz dała dowód temu, że ma wręcz nienaganną figurę. Na jej Instagramie możemy regularnie podziwiać zdjęcia w podkreślających sylwetkę ubraniach czy bikini. Jaki jest jej sekret?

Nie jestem na żadnej specjalnej diecie, próbuję jeść zdrowo, ale wiadomo - na wyjazdach trudno jest to utrzymać. Staram się po prostu nie przekraczać wyznaczonych kalorii - opowiada Joanna Krupa. 

Okazuje się, że to właśnie utrzymywanie na stałym poziomie bilansu energetycznego, jest w przypadku gwiazdy najbardziej istotne. W rozmowie z "Party" powiedziała, że codziennie kontroluje to, ile kalorii pochłania. Jak to robi?

Uważam na to, co jem, ale wiadomo - jeśli mam ochotę na coś słodkiego czy coś niezdrowego jak frytki, nie odmawiam sobie tego. Po prostu później idę na fitness. Poza tym codziennie próbuję kontrolować, żeby nie jeść więcej niż 2000 kcal. Wtedy wiem, że nie utyję. A jeśli chcę schudnąć wiem, że muszę jeść mniej niż 2000 kcal - mówi Joanna Krupa.

Dietetyczne grzeszki Joanny Krupy

Na szczęście gwiazda nie sprawdza aż tak skrupulatnie pochłoniętych kalorii. A to dlatego, że zdarza jej się zgrzeszyć i zjeść coś naprawdę niezdrowego :).

Potrafię sobie odmówić wielu potraw. Ale kiedy jestem w restauracji i widzę "lava cake", czyli czekoladowy tort z płynną czekoladą w środku i lodami waniliowymi, to zawsze zamawiam - śmieje się Joanna Krupa. 

Jej słodki sekret w postaci czekoladowego ciastka może mieć nawet 600 kcal! A kiedy dorzucimy do tego jeszcze kulkę lodów waniliowych, robi się prawdziwa bomba kaloryczna. Niestety nie znamy osoby, która byłaby w stanie oprzeć takiemu pysznemu deserowi... :) Ale kontrolowanie kalorii na nic by się zdało, gdyby nie regularny ruch w postaci zajęć fitness, które Joanna Krupa wręcz uwielbia.

Chodzę na fitness, na grupowe zajęcia. Lubię robić kompleksowe ćwiczenia na całe ciało, tak dwa do pięciu razy w tygodniu - opowiada Joanna Krupa.

A skoro teraz już wiemy, co gwiazda robi, aby zawsze wyglądać perfekcyjnie, same możemy wprowadzić jej zasady w życie. Macie swoje sprawdzone sposoby na utrzymanie smukłej sylwetki? :)

Zdjęcie główne: Ons.pl

Zapisz

Możesz pochwalić się szczupłą i wysportowaną sylwetką? Podkreśl ją dodatkowo opalenizną:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2018, 10:17

Nasze propozycje